Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Novgorodská, 1+kk, 37 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vršovice (Praha 10) - Novgorodská, 10 900 Kč/měs., 37 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-2sr

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/novgorodska5/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nový byt o dispozici 1+kk v příjemné lokalitě Praha - Vršovice s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 37 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlové novostavby s výtahem. Jedná se o novostavbu projektu společnosti Central Group (central-group.cz/lokalita/120). Velkou výhodou bytu je balkón, sklep a parkovací stání. Ve vnitrobloku je dostatek zeleně.

Parkovací stání je možné pronajmout za 1 500 Kč.

Preferujeme zájemce, kteří mají zájem i o parkovací stání.

Byt se nabízí vybavený. Součástí moderní kuchyňské linky jsou nové spotřebiče - lednice, myčka, elektrická trouba, sklokeramická deska a digestoř. V kuchyni je dále k dispozici jídelní stůl s židlemi. Prosvětlená obývací část je zařízená pohovkou, konferenčním stolkem a velmi prostornou televizní stěnou. V pěkné koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. Předsíň je vybavená velkou šatní skříní, botníkem a věšákem.

V docházkové vzdálenosti najdeme veškerou občanskou vybavenost. Např. restaurace, lékárnu, supermarket Lidl, zimní stadion, posilovnu, základní školu, gymnázium a zastávky MHD (zastávka Nádraží Vršovice - tramvaj č. 2, 6, 7 atd.)

Byt je volný k nastěhování od 01.04.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_______________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-2sr-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/novgorodska5/index.htm

For long-term sublease we offer a new flat 1 + kk in a nice area of ​​Prague - Vršovice with easy transport accessibility. Apartment with a total area of ​​37 m2 is located on the fourth floor of a new brick building with an elevator. This is a new project for Central Group (central-group.cz/lokalita/120). The big advantage of the apartment is a balcony, cellar and parking space. There is plenty of greenery in the courtyard.

Parking spaces can be rented for CZK 1,500.

We prefer those interested in parking spaces.

The apartment is furnished. The modern kitchen unit includes new appliances - fridge, dishwasher, electric oven, ceramic hob and hood. There is also a dining table with chairs in the kitchen. The bright living area is furnished with a sofa, coffee table and a very spacious TV wall. The nice bathroom has a shower, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. The hall is equipped with a large wardrobe, shoe cabinet and hanger.

Within walking distance we can find all civic amenities. E.g. restaurant, pharmacy, Lidl supermarket, ice rink, gym, elementary school, high school and bus stop (Nádraží Vršovice - tram no. 2, 6, 7, etc.)

The apartment is available from the 1st of April 2021. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-----------------

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Novgorodská
Cena: 10 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 10 900 Kč, náklady na bydlení 2 979 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 37 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 4, Nuselská: 5 minut (pěšky)

Žabka Praha 4, Nuselská 1295/63: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 19 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc