Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Petrohradská, 1+kk, 24 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vršovice (Praha 10) - Petrohradská, 10 500 Kč/měs., 24 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-q22

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/petrohradska25/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+kk ve výborné lokalitě Praha - Vršovice. Byt o celkové výměře 24 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, trouba a sporák. V obývací části najdeme šatní skříně, pohovku, jídelní židle a konferenční stolek. Koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem, pračkou a toaletou.

V okolí domu se nachází restaurace, lékárna, gymnázium, základní škola, pošta, obchod s potravinami (Žabka), supermarket Lidl, Tesco atd. Bezproblémová je také dopravní dostupnost - tramvajová a autobusová zastávka Bohemians je vzdálená dvě minuty chůze od domu

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-q22-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/petrohradska25/index.htm

We offer to rent a nice apartment 1 + kk in an excellent location Prague - Vrsovice. Apartment with a total area of ​​24 sqm is located on the first floor of the house. The apartment includes a cellar.

The apartment is partially furnished. The kitchen is equipped with a fridge, oven and stove. In the living area you will find wardrobes, sofa, dining chairs and coffee table. The bathroom has a shower, sink, washing machine and toilet.

In the vicinity of the house there is a restaurant, pharmacy, gymnasium, elementary school, post office, grocery store (Žabka), supermarket Lidl, Tesco etc. There is also trouble-free transport accessibility - Bohemians tram and bus stop is two minutes walk from the house

The apartment is free to move in immediately. Pets are available after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Petrohradská
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 699 Kč, náklady na bydlení 2 199 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 24 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 10, Kodaňská: 6 minut (pěšky)

Žabka Praha 10, Oblouková: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 16 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?