Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Petrohradská, 1+kk, 30 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vršovice (Praha 10) - Petrohradská, 11 500 Kč/měs., 30 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-n2f

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný, slunný byt o dispozici 1+kk s balkonem v klidné lokalitě Praha - Vršovice s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 69 m2 se nachází ve čtvrtém podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sklo-keramickou deskou, digestoří a mikrovlnou troubou. V místnosti se dále nachází jídelní stůl s židlemi, velkou obývací stěnou, konferenčním stolkem a rozkládacím gaučem.. Koupelna je zařízená sprchou, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a pračka.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde obchody s potravinami, lékárnu, drogerii, restaurace, kavárnu atd. V blízkosti domu se nachází vlakové nádraží zastávka Praha- Vršovice.

Byt je volný k nastěhování od 01.10.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-n2f-en

For long-term sublease, we offer a beautiful, sunny apartment 1 + kk with a balcony in a quiet location in Prague - Vršovice with easy transport accessibility. The apartment with a total area of 69 m2 is located on the fourth floor of a brick house.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a refrigerator, glass-ceramic hob, hood and microwave. The room also has a dining table with chairs, large living wall, coffee table and sofa bed .. The bathroom is equipped with a shower, sink with mirror, toilet and washing machine.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities. There are grocery stores, pharmacy, drugstore, restaurant, cafe, etc. Near the house there is a train station Prague-Vrsovice.

The apartment is free to move in from 01.10.2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Petrohradská
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná jistota 14 500 Kč, náklady na bydlení 2 981 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 30 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, Nuselská 1295/63: 6 minut (pěšky)

Tesco Praha 4, Nuselská: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 16 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?