Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Ruská, 1+1, 44 m²

Pronájem 1+1, Praha - Vršovice (Praha 10) - Ruská, 13 400 Kč/měs., 44 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jwm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 1+kk na ulici Ruská v žádané lokalitě Praha - Vršovice. Byt o celkové výměře 44m2 se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka je vybavena spotřebiči - sklokeramická deska, digestoř, elektrická trouba a myčka nádobí. K dispozici je také jídelní stůl a židle. Obývací část nebo ložnice je částečně oddělena přepážkou. Velkou výhodou je šatna s úložným prostorem. Koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem a skříňkami. Toaleta je oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, společenské a sportovní vyžití, nákupní centrum, školy. Výborná dopravní dostupnost - autobusová zastávka Tolstého před domem, metro linky A Jiřího z Poděbrad v docházkové vzdálenosti.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably - book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jwm-en

For long-term sublease, we offer a modern 1 + kk apartment on Ruská Street in the desired location of Prague - Vršovice. The apartment with a total area of ​​44 square meters is located on the first floor of a brick building without an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchen is equipped with appliances - ceramic hob, hood, electric oven and dishwasher. There is also a dining table and chairs. The living area or bedroom is partially separated by a partition. The big advantage is a dressing room with storage space. The bathroom has a shower, sink and cabinets. The toilet is separate.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - shops, restaurants, social and sports activities, shopping center, schools. Excellent transport accessibility - bus stop Tolstého in front of the house, metro line A Jiřího z Poděbrad within walking distance.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Ruská
Cena: 13 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 000 Kč, náklady na bydlení 3 186 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 44 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 8. leden 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Praha, Kodaňská: 4 minuty (pěšky)

Albert Praha 3, Hradecká: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 13 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc