Domů | Rent with us | Available apartments | Praha, Ruská, 2+1, 62 m²

Rental 2+1, Praha - Vršovice (Praha 10) - Ruská, 16 100 CZK/month, 62 m²

Description

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-93w

K dlouhodobému podnájmu nabízíme plně zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Praha 10- Vršovice s výbornou dopravní dostupností. Byt o celková výměře 62 m2 se nachází v přízemí cihlového domu s výtahem. Velikou výhodou bytu je sklep.

Byt je nabízen nevybavený. Moderní kuchyňská linka je vybavena myčkou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou s digestoří, mikrovlnnou troubou a lednicí. Dále se v kuchyni nachází jídelní sezení. Ostatní dva pokoje jsou nevybaveny. V koupelně se nachází vana. Toaleta je umístěna zvlášť. V bytě je také praktická komora s pračkou.

Dům se nachází v klidné rezidenční lokalitě na rozhraní Vinohrad a Vršovic, pár minut chůze od Heroldových sadů a parku na náměstí Svatopluka Čecha. Vršovice náleží k širšímu centru Prahy, takže je zde bez problémů dostupná veškerá občanská vybavenost. Dům je pouze 7 minut autobusem od náměstí Míru s vynikající spojením do centra Prahy. Pouze pár minut od domu je nákupní centrum Eden, kde je mnoho boutique, restaurací, kinosálů a supermarket.

Byt je volný k nastěhování v rozmezí začátek - půlka července (dle dokončení rekonstrukce), avšak prohlídky jsou možné již nyní. K poplatkům se přepisuje elektřina. V bytě není možné mít domácí mazlíčky.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-93w-en

For long-term rent, we offer a fully renovated 2 + 1 apartment in an attractive location of Prague 10 - Vršovice with excellent transport links. Apartment with a total area of ​​62 m2 is located on the ground floor of a brick house with an elevator. A big advantage of the apartment is the basement.

The apartment is offered unfurnished. Modern kitchen is equipped with dishwasher, electric oven, ceramic hob with cooker hood, microwave and refrigerator. There is also a dining area in the kitchen. The other two rooms are unfurnished. There is bathtub in the bathroom. The toilet is seperated. There is also a practical chamber with a washing machine.

The house is located in a quiet residential area on the border of Vinohrady and Vršovice, a few minutes walk from Heroldovy sady and park on Svatopluk Cech Square. Vršovice belongs to the wider center of Prague, so all civic amenities are easily accessible. The house is only 7 minutes by bus from Namesti Miru with excellent connection to the center of Prague. Only a few minutes from the house is Eden shopping center, where are many boutiques, restaurants, cinemas and a supermarket.

The apartment is available from the 1st March 2021. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Apartment information

Address: Praha | Vršovice (Praha 10) | Ruská
Rent: 16 100 CZK/month
Rent note: vratná jistota 16 100 Kč, náklady na bydlení 3 099 Kč, poplatek za podnájem
Category: Rental
Layout: 2+1
Size: 62 m²
Furnishings: Partially furnished
Ready for move-in: From April 1st 2021
Listing added: Před 12 dny
Additional equipment: Cellar
Energy label: G - (Unknown)

In the area

Albert Praha 10, V předpolí: 3 minuty (pěšky)

CBA Praha 3 - Žižkov: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 13 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 22 minut (mhd)

I'm interested in a viewing czech flag
* *
* *
Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.