Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Slovinská, 2+1, 54 m²

Pronájem 2+1, Praha - Vršovice (Praha 10) - Slovinská, 13 800 Kč/měs., 54 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-akx

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/slovinska2a/index.htm

K dlouhodbobému podnájmu nabízíme prosvětlený byt o dispozici 2+1 v příjemné lokalitě Praha - Vršovice, v ulici Slovinská. Byt o celkové výměře 54 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep a je možnost parkovacího stání ve dvoře.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka disponuje sporákem. Pokoje jsou nezařízené. Na chodbě se nachází malá šatní skříň. K bytu přísluší také komora. V koupelně je vana a umyvadlo. Toaleta je odděleně.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost jako restaurace, kavárny, pošta, supermarket Tesco (tři minuty od domu) a zastávky MHD, které zajišťují dobrou dopravní dostupnost. Zastávka Slovinská je dvě minuty od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-akx-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/slovinska2a/index.htm

We offer for rent a bright apartment 2+1 in a nice location Prague - Vrsovice, street Slovinska. Apartment with a total area of ​​54 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar and parking space in the yard.

The apartment is unfurnished. Kitchen includes a stove. Rooms are unfurnished. There is a small wardrobe in the hallway. The apartment includes a chamber. The bathroom has a bathtub and sink. The toilet is separated.

The apartment is within walking distance of all amenities such as restaurants, cafes, post office, supermarket Tesco (3 min walk from the house) and bus stops, which ensure good transport accessibility. Slovinská stop is 2 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Slovinská
Cena: 13 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 122 Kč, náklady na bydlení 4 322 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 54 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Levné potraviny Praha, Moskevská: 2 minuty (pěšky)

ENAPO Praha, Kodaňská: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 8 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?