Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Slovinská, 4+1, 162 m²

Pronájem 4+1, Praha - Vršovice (Praha 10) - Slovinská, 37 500 Kč/měs., 162 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-wcr

K dlouhodobému pronájmu nabízíme prostorný a útulný byt o dispozici 4+1. Byt o celkové rozloze 162 m2 se nachází v -1 patře čtyřpatrového cihlového domu. V bytě se vytápí plynovým kotlem a teplota se reguluje termostatem. V bytě je připojení k TV a optický internet.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyně disponuje dvěma ledničkami, horkovzdušnou troubou, sklokeramickou varnou deskou, myčkou nádobí a velkým jídelním stolem se židlemi. V obývací části najdeme prostorný gauč, konferenční stolek, televizi a kulečníkový stůl. První z pokojů disponuje jednou manželskou postelí, jedním jednolůžkem, skříní a nočními stolky. Druhý z pokojů disponuje manželskou postelí, skříní a stolem se židlemi. Ve třetím pokoji najdeme, stejně jako v prvním, manželskou postel i jednolůžko, dále také pracovní stůl se židlí a poličky. V koupelně je jak vana, tak i sprchový kout. Dále také umyvadlo se zrcadlem, pračka, sušička a toaleta. Druhá toaleta je odděleně. Na chodbě je další pracovní stůl se židlí a skříňky.

V okolí bytu je veškerá občanská vybavenost ve formě obchodů s potravinami, restaurací a dalších. Nedaleko bytu jsou i Heroldovy sady a Kostel sv. Václava. Dopravní dostupnost zajišťuje hned několik zastávek - Čechovo náměstí, Slovinská a Kodaňská.

Byt je volný k nastěhování od 22.2.2021. Majitel preferuje zájemce bez zvířat.

Režie bytu je součástí měsíčního nájemného (spotřeba vody, údržba společných prostor atp.). Zálohové platby za elektřinu, plyn a internet jsou v částce 7.983 Kč.

Na přání majitele je výše kauce nastavená následovně:
- v případě 1-měsíční výpovědní lhůty - 40.000 Kč
- v případě 2-měsíční výpovědní lhůty - 80.000 Kč

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

___________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-wcr-en

For long-term sublease we offer a spacious and cozy apartment with a layout of 4+1. The apartment with a total area of ​​162 m2 is located on the -1st floor of a four-storey brick house. The apartment is heated by a gas boiler and the temperature is regulated by a thermostat. The apartment has a TV connection and optical internet.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has two refrigerators, a hot air oven, a ceramic hob, a dishwasher and a large dining table with chairs. In the living area we find a spacious couch, coffee table, TV and pool table. The first room has one double bed, one single bed, wardrobes and bedside tables. The second room has a double bed, wardrobe and table with chairs. In the third room we find, as in the first, a double bed and a single bed, as well as a work desk with chair and shelves. The bathroom has both a bath and a shower. There is also a sink with a mirror, washing machine, dryer and toilet. The second toilet is separate. In the hallway is another desk with chair and lockers.

In the vicinity of the apartment are all civic amenities in the form of grocery stores, restaurants and more. Near the apartment are Heroldovy sady and Church of St. Wenceslas. Transport accessibility is provided by several stops - Čechovo náměstí, Slovinská and Kodaňská.

The apartment is free to move in from 22nd of February 2021. The owner prefers those without pets.

The overhead of the apartment is part of the monthly rent (water consumption, maintenance of common areas, etc.). Advance payments for electricity, gas and internet amount to CZK 7,983.

At the request of the owner, the amount of the deposit is set as follows:
- in the case of a 1-month notice period - CZK 40,000
- in the case of a 2-month notice period - CZK 80,000

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Slovinská
Cena: 37 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: zálohové platby za elektřinu, plyn a internet 7 983 Kč, vratná jistota 40 000 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+1
Výměra: 162 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 22. únor 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Praha, Kodaňská: 2 minuty (pěšky)

Levné potraviny Praha, Moskevská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 8 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc