Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Tolstého, 2+1, 50 m²

Pronájem 2+1, Praha - Vršovice (Praha 10) - Tolstého, 12 000 Kč/měs., 50 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-fja

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/tolsteho19/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný a zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Praha - Vršovice. Byt o celkové výměře 50 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu paří i balkón a sklep. V kuchyni je i jídelní stůl. Součástí obývacího pokoje je prostorná pohovka. V druhém pokoji najdeme televizi a nachází se zde vstup na balkón. Koupelna je zařízená vanou, umyvadlem a pračkou. Toaleta je oddělená.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí, vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří.

Byt je ve výborné lokalitě, v okolí domu jsou restaurace, supermarket Tesco, supermarket Billa, kavárny, pošta, lékařská fakulta UK atd. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje metro Flora (12 minut chůze od domu) a také tramvajová zastávka Ruská (10 minut chůze od domu).

Byt je volný k nastěhování od 1.3.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fja-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/tolsteho19/index.htm

For long-term sublease we offer a spacious and renovated apartment 2 + 1 in a popular location Prague - Vršovice. Apartment with a total area of ​​50 sqm is located on the third floor of the brick building with an elevator. The apartment has a balcony and cellar. There is also a dining table in the kitchen. The living room has a spacious sofa. In the second room we find a TV and there is an entrance to the balcony. The bathroom is fitted with a bath, sink and washing machine. The toilet is separate.

The apartment is partially furnished. The new kitchen has a refrigerator, built-in electric oven, ceramic hob and hood.

The apartment is in an excellent location, around the house are restaurants, supermarket Tesco, supermarket Billa, cafes, post office, UK Medical Faculty, etc. Excellent transport accessibility is provided by metro Flora (12 minutes walk from the house) and also tram stop Ruská (10 minutes walk from home).

The apartment is free to move in from 1st of March. The owner prefers applicants without pets.

The subtenant will be responsible for electricity/gas, and this utility account will be registered in subtenant’s name.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Tolstého
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 000 Kč, náklady na bydlení 2 687 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 50 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Praha, Kodaňská: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 3, Korunní: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 8 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc