Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jana Přibíka, 3+kk, 82 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Jana Přibíka, 23 500 Kč/měs., 82 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-see

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/janapribika19/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný moderní byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Praha - Vysočany, v ulici Jana Přibíka. Byt o celkové výměře 82 m2 se nachází ve přízemí cihlového domu s výtahem. Velkou výhodou bytu je prostorná terasa, garáž a také sklep.

Byt se nabízí nevybavený. Moderní kuchyňský kout disponuje elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí, lednicí s mrazákem a spoustou úložného prostoru. Na terasu s posezením vedou dveře z prosvětleného obývacího prostoru s velkými okny. V prostorné předsíni se nachází vestavěné skříně. Jedna z koupelen je vybavena vanou, toaletou a umyvadlem, ve druhé nalezneme sprchový kout, umyvadlo a toaletu. Další toaleta je oddělena. Byt má také komoru s dalším úložným prostorem.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - fitness, park, supermarket Albert, Billa, kavárny, restaurace. Tramvajová zastávka U Elektry je vzdálena tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home safely thanks to virtual apartment tour and electronic signatures.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-see-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/janapribika19/index.htm

For long-term sublease, we offer a beautiful modern apartment with a layout of 3 + kk in a quiet location in Prague - Vysočany, in Jana Přibíka Street. The apartment with a total area of ​​82 m2 is located on the ground floor of a brick building with an elevator. The big advantage of the apartment is a spacious terrace, garage and cellar.

The apartment is offered unfurnished. The modern kitchenette has an electric oven, ceramic hob and extractor hood, microwave, dishwasher, fridge-freezer and plenty of storage space. A door from the bright living area with large windows leads to the terrace with seating. There are built-in wardrobes in the spacious hall. One of the bathrooms is equipped with a bath, toilet and sink, the other has a shower, sink and toilet. Another toilet is separate. The apartment also has a storage room with additional storage space.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - fitness, park, supermarket Albert, Billa, cafes, restaurants. The U Elektry tram stop is a three-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Jana Přibíka
Cena: 23 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 27 318 Kč, náklady na bydlení 3 818 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 82 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 6 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Pod Harfou: 5 minut (pěšky)

Lidl Praha-Hrdlořezy: 14 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 12 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 25 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?