Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kolbenova, 1+kk, 26 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Kolbenova, 9 200 Kč/měs., 26 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-wzi

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Vysočany, v ulici Kolbenova. Byt o celkové výměře 26 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje dvouvařičem, mikrovlnnou troubou a lednicí (ta se nachází v předsíni). V obývací části jsou šatní skříně, obývací stěna, stůl, židle a rozkládací pohovka. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana, toaleta a pračka.

V okolí domu jsou restaurace, mateřská kola, lékárna, kavárny atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna metrem Kolbenova, které je vzdálené čtyři minuty chůze od domu. Jednu zastávku metrem je vzdálené NC Fénix.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-wzi-en

For long-term sublease, we offer a cozy 1+kk apartment in a quiet location in Prague - Vysočany, on the street Kolbenova. The apartment with a total area of ​​26 m2 is located on the fifth floor of a brick building with an elevator. The apartment also includes basement.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has double cooker, microwave and refrigerator (located in the hallway). In the living area there are wardrobes, living wall, table, chair and a sofa bed. The bathroom has sink with mirror, bathtub, toilet and washing machine.

In the vicinity of the house there are restaurants, bicycles, pharmacy, cafes, etc. Easy transport accessibility is ensured by the Kolbenova metro, which is 4 min walk from the house. One stop by metro is the NC Fénix.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Kolbenova
Cena: 9 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 200 Kč, náklady na bydlení 2 229 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 26 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 9, Pod Harfou: 9 minut (pěšky)

BILLA Praha 9 - Vysočany: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 6 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc