Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Ocelářská, 2+kk, 59 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Ocelářská, 17 500 Kč/měs., 59 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ds7

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/ocelarska47/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 2+kk a celkové rozloze 59m2. Byt se nachází na 6 nadzemním podlaží osmipodlažní novostavby s výtahem. Byt je orientován na západ. K bytu náleží balkón, sklep i garážové stání.

Byt se nabízí částečně vybavený, ale po domluvě s majitelem je možné jej dovybavit. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sklokeramickou deskou, troubou, digestoří a mikrovlnou troubou. Na kuchyň volně navazuje obývací prostor, který je vybaven pohovkou. Pokoje se, kromě šatní skříně, nabízí nevybavené. Na chodbě je další úložný prostor v podobě skříně. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo se zrcadlem a toaletu. Druhá toaleta se nachází odděleně.

V okolí domu se nachází potraviny, restaurace, zábavní park Futurento a mnoho dalšího. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka metra Českomoravská.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ds7-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/ocelarska47/

For long-term sublease, we offer a modern apartment with a layout of 2 + kk and a total area of ​​59 square meters. The apartment is located on the 6th floor of an eight-storey new building with an elevator. The apartment is oriented to the west. The apartment has a balcony, cellar and garage.

The apartment is offered partially furnished, but after agreement with the owner it is possible to equip it. The kitchen has a refrigerator, ceramic hob, oven, hood and microwave. The kitchen is freely connected to the living area, which is equipped with a sofa. The rooms, in addition to the wardrobe, are offered unfurnished. In the hallway is another storage space in the form of a closet. The bathroom has a bath, sink with mirror and toilet. The second toilet is located separately.

Around the house there are groceries, restaurants, Futurento theme park and much more. Transport accessibility is provided by the Českomoravská metro station.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Ocelářská
Cena: 17 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 254 Kč, náklady na bydlení 2 754 Kč (již včetně elektřiny), poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 59 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 19. únor 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Norma Praha 9 - Rokytka: 4 minuty (pěšky)

BILLA Praha 9 - Vysočany: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 6 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 12 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc