Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Paříkova, 1+kk, 29 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Paříkova, 10 000 Kč/měs., 29 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-d3h

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/parikova11/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Praha - Vysočany. Byt o celkové výměře 29 m2 se nachází v pátém podlaží cihlového domu s výtahem. Výhodou bytu je i balkón s příjemným posezením.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje myčkou, pračkou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří a mikrovlnnou troubou. Obývací část je zařízena postelí, prostornou šatní skříní, pohovkou, jídelním stolem s židlemi a televizí. Součástí předsíně je praktický botník a úložné prostory. V koupelně najdeme moderní sprchový kout, umyvadlo a toaletu.

V okolí domu jsou restaurace, supermarket Lidl, Nákupní centrum Galerie Fénix, supermarket Billa atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna metrem Vysočanská, které je vzdálené pět minut chůze od domu. Tři minuty od domu je vzdálená tramvajová zastávka Nádraží Vysočany.

Byt je volný k nastěhování od 05.03.2021. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-d3h-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/parikova11/

For long-term sublease, we offer a cozy 1 + kk apartment in a popular locality of Prague - Vysočany. The apartment with a total area of ​​29 m2 is located on the fifth floor of a brick building with an elevator. The advantage of the apartment is a balcony with a pleasant sitting area.

The apartment is offered furnished. The kitchen has a dishwasher, washing machine, electric oven, ceramic hob, hood and microwave. The living area is furnished with a bed, a spacious wardrobe, a sofa, a dining table with chairs and a TV. The hall includes a practical shoe rack and storage space. The bathroom has a modern shower, sink and toilet.

There are restaurants, Lidl supermarket, Galerie Fénix shopping center, Billa supermarket, etc. in the vicinity of the house. Excellent transport accessibility is ensured by the Vysočanská metro station, which is a five-minute walk from the house. The Nádraží Vysočany tram stop is three minutes from the house.

The apartment is available from the 5th of March 2021. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Paříkova
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 000 Kč, náklady na bydlení 2 231Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 29 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 23. duben 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 9 - Rokytka: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha 9 - Vysočany: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 7 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc