Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod Harfou, 2+kk, 46 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Pod Harfou, 13 800 Kč/měs., 46 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-9u8

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/podharfou64/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Vysočany. Byt o celkové výměře 46 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu s výtahem. Výhodou bytu je parkovací stání a velmi rozlehlý balkón s příjemným výhledem.

Parkovací stání je již zahrnuto v ceně nájemného.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka disponuje vestavěnou elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V kuchyni je také barový stůl s židlemi. Obývací část je nezařízená. Součástí ložnice je šatní skříň. Vstup na balkón je jak v kuchyni, tak v ložnici. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo a toaletu.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, dětská hřiště, posilovny, střední školu, supermarket Billu, Lidl. Přímo u domu je supermarket Albert. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Podkovářská, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form: https://idealninajemce.cz/byt-9u8-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/podharfou64/index.htm

We offer a nice apartment 2 + kk in an attractive location of Prague - Vysocany. Apartment with a total area of ​​46 m2 is located on the third floor of the brick house. The advantage of the apartment is a parking space and a very large balcony with a nice view.

Parking space is already included in the rent.

The apartment is unfurnished. Kitchen has a built-in electric oven, microwave, ceramic hob and hood. The kitchen also has a bar table with chairs. The living area is unfurnished. The bedroom has a wardrobe. The entrance to the balcony is both in the kitchen and in the bedroom. The bathroom has a bathtub, sink and toilet.

Within walking distance are restaurants, playgrounds, gyms, high school, supermarket Billu, Lidl. Albert is next to the house. Transport accessibility is provided by tram stop Podkovářská, which is four minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Pod Harfou
Cena: 13 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 109 Kč, náklady na bydlení 3 309 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 46 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Pod Harfou: 2 minuty (pěšky)

Levné potraviny Praha, Českomoravská: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 13 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?