Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod Harfou, 3+kk, 70 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Pod Harfou, 18 900 Kč/měs., 70 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________
Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku můžete použít tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-3rb

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 3+kk ve skvělé lokalitě Praha - Vysočany. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší dva balkóny (5 m2). Výhodou je také garážové stání. Cena za garážové stání je již zahrnuta v ceně nájemného.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí nové kuchyňské linky je lednice, myčka, elektrická trouba, sklokeramická deska a digestoř. V kuchyni se dále nachází barový stůl s židlemi. Obývací část je nadstandardně zařízená sedací soupravou a televizní stěnou. Další dvě ložnice jsou prostorné a nezařízené. Koupelna disponuje vanou a umyvadlem se zrcadlem. Toaleta je oddělená.

V bezprostřední blízkosti jsou restaurace, supermarket Albert je přímo před domem, dále v okolí najdeme posilovnu, kavárny, obchody atd. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Kabešova, která je vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1.10.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________
Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3rb-en

We offer to rent a beautiful apartment 3 + kk in a great location Prague - Vysocany. Apartment with a total area of ​​70 sqm is located on the third floor with elevator. The apartment has two balconies (5 m2). There is also a garage parking (included in the rent)

The apartment is offered partly furnished. Part of the new kitchen is a fridge, dishwasher, electric oven, ceramic hob and hood. The kitchen also has a bar table with chairs. The living area is luxuriously furnished with sofa and TV wall. The other two bedrooms are spacious and unfurnished. The bathroom has a bath and sink with mirror. The toilet is separate.

In the immediate vicinity are restaurants, supermarket Albert is directly in front of the house, in the vicinity we find a gym, cafes, shops, etc. Excellent transport accessibility is provided by Kabesova stop, which is two minutes walk from the house.

The apartment is free to move from 1st of October 2020. The owner prefers applicants without pets.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Pod Harfou
Cena: 18 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná kauce 21 770 Kč, náklady na bydlení 2 870 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 4 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Pod Harfou: 1 minuta (pěšky)

Levné potraviny Praha, Českomoravská: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 13 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?