Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod strojírnami, 2+kk, 35 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Pod strojírnami, 12 000 Kč/měs., 35 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-i86

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt 2+kk, 35 m2 v klidné lokalitě v ulici Pod Strojírnami.

Byt se skládá z menší chodby ve které je botník s věšákem. Prosvětlená koupelna disponuje velkým sprchovým koutem a toaleta je samostatně oddělená. Ložnice nemá nábytek, ale v případě zájmu je možnost dovybavit. Obývací pokoj navazuje na kuchyňský kout, který je vybavený základními spotřebiči. Menší technická místnost je příjemným úložným prostorem pro všechny věci a k bytu také patří sklepní kóje.

Byt se nachází v tiché lokalitě, necelých 5 min metro Kolbenova. Za domem najdete dětská hřiště a o kus dál nákupní centrum Fénix.

Byt je volný od 1. 3. 2021.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-i86-en

For long-term sublease, we offer a cozy apartment 2 + kk, 35 m2 in a quiet location in Pod Strojírnami Street.

The apartment consists of a smaller hallway in which there is a shoebox with a hanger. The bright bathroom has a large shower and the toilet is separate. The bedroom has no furniture, but in case of interest it is possible to equip. The living room is connected to the kitchenette, which is equipped with basic appliances. The smaller technical room is a pleasant storage space for all things and the apartment also includes a cellar.

The apartment is located in a quiet location, less than 5 minutes by metro Kolbenova. Behind the house you will find playgrounds and a short walk away the Fénix Shopping Center.

The apartment is available from March 1st, 2021.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Pod strojírnami
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 000 Kč, náklady na bydlení 3 499 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Pod Harfou: 7 minut (pěšky)

BILLA Praha 9 - Vysočany: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 12 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc