Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Poděbradská, 1+kk, 35 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Poděbradská, 9 900 Kč/měs., 35 m²

Popis

Pro registraci na osobní prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-8x4

K dlouhodobému pronájmu nabízíme v novém developerském projektu zajímavé a nadčasové loftové bydlení situované v prostorách bývalých továren ve Vysočanech. Hlavní obývací prostor každé jednotky je dostatečně světlý a prostorný díky velkým industriálním oknům a vysokým stropům. Kruhové designové osvětlení vytváří příjemnou atmosféru. Nechybí moderní kuchyňská linka a vestavěné patro, které slouží jako prostor ke spánku nebo uložení věcí.

Nájemce má možnost si pronajmout parkovací stání ve dvoře za 1.000 Kč. Uvedená částka poplatků je konečná a obsahuje služby a energie. Vysokorychlostní internet (100 Mb) je v objektu zaveden pro nájemníky zdarma. Za další osobu se poplatky navyšují o 1.500 Kč.

Celý objekt je zajištěn moderním protipožárním a evakuačním systémem. Majitel požaduje zájemce bez domácích mazlíčků a to bez výjimky. Přímo před domem je zastávka tramvaje Kabešova a stanice metra B - Českomoravská je v docházkové vzdálenosti či tramvají dvě zastávky.

Společnost pronajímá více zcela identických ubytovacích jednotek, které se liší pouze stupněm vybavenosti a to:

- za nezařízenou jednotku (tj. pouze indukční dvouplotýnkou a elektrickou troubou) je cena pronájmu 9.900 Kč + poplatky.
- v případě kompletního vybavení jednotky spotřebiči (tj. i s lednicí a pračkou) je pak částka pronájmu 10.900 Kč + poplatky.
- za zcela zařízenou jednotku, tj. i včetně nábytku je pak měsíční nájem 11.900 Kč + poplatky.

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-f3j-en, or use the direct contact 774 813 117. Please register by phone in advance for a tour.

In a new development project, we offer interesting and timeless loft housing situated in the premises of former factories in Vysočany for a long-term lease. The main living area of ​​each unit is bright and spacious enough thanks to large industrial windows and high ceilings. Circular design lighting creates a pleasant atmosphere. There is a modern kitchen and a built-in floor, which serves as a space to sleep or store things.

The tenant has the opportunity to rent a parking space in the yard for 1,000 CZK. The stated amount of fees is final and includes services and energy. High-speed internet (100 Mb) is introduced in the building for tenants free of charge. For another person, the fees are increased by CZK 1,500.

The whole building is secured by a modern fire and evacuation system. The owner requires applicants without pets, without exception. Directly in front of the house is a tram stop Kabešova and metro station B - Českomoravská is within walking distance or by tram two stops.

The company rents several completely identical accommodation units, which differ only in the degree of equipment, namely:

- for an unfurnished unit (ie only an induction hob and an electric oven) the rental price is CZK 9,900 + fees.
- in the case of complete equipment of the unit with appliances (ie also with a refrigerator and washing machine), the amount of rent is CZK 10,900 + fees.
- for a fully furnished unit, ie including furniture, the monthly rent is CZK 11,900 + fees.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Poděbradská
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 300 Kč, náklady na bydlení 3 400 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. únor 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Pod Harfou: 3 minuty (pěšky)

Levné potraviny Praha, Českomoravská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 14 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc