Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Podkovářská, 1+kk, 31 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Podkovářská, 9 999 Kč/měs., 31 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-95m

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Vysočany. Byt o celkové výměře 31 m2 disponuje balkónem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Na kuchyňské lince najdeme indukční desku s digestoří. N kuchyň navazuje obývací část, která je nezařízená. V chodbě je prostorná šatní skříň. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem se zrcadlem a pračkou. Toaleta se taktéž nachází v koupelně.

V okolí domu jsou restaurace, supermarket Albert, McDonalds, Billa atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Podkovářská. 18 minut chůze je i zastávka metra Vysočanská.

Byt je volný k nastěhování ihned.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-95m-en

For long-term sublease, we offer a cozy apartment 1 + kk in a quiet location in Prague - Vysočany. The apartment with a total area of 31 m2 has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. On the kitchen counter we find an induction hob with a hood. The kitchen is connected to the living area, which is unfurnished. There is a spacious wardrobe in the hallway. The bathroom has a bath, sink with mirror and washing machine. The toilet is also located in the bathroom.

In the vicinity of the house there are restaurants, supermarket Albert, McDonalds, Billa, etc. Good transport accessibility is ensured by the Podkovářská stop. The Vysočanská metro station is an 18-minute walk away.

The apartment is free to move in from immediately.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Podkovářská
Cena: 9 999 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 3 354 Kč/měs., vratná jistota 13 353 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 31 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 22. únor 2021
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Pod Harfou: 2 minuty (pěšky)

Levné potraviny Praha, Českomoravská: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc