Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Rubeška, 1+1, 46 m²

Pronájem 1+1, Praha - Vysočany (Praha 9) - Rubeška, 13 300 Kč/měs., 46 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku můžete použít tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-eer

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/rubeska4/

K dlouhodému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+1 v oblíbené lokalitě Praha - Vysočany. Byt o celkové výměře 46 m2 se nachází v prvním nadzemním podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, novou sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou, digestoří a mikrovlnnou troubou. Součástí pokoje je velká šatní skříň. V koupelně najdeme sprchový kout a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená.

Byt je situován v centru Vysočan, v blízkosti je řada obchodů a služeb, např. nákupní centrum Fénix je vzdáleno 8 minut chůze. Stanice metra Vysočanská je 550 m od domu a nádraží Praha-Vysočany 400 m. Okolí poskytuje rozličné možnosti na využití volného času. Ve vzdálenosti 5-10 minut chůze jsou: park Podviní, bobová dráha, les a cyklosteska, galerie Harfa, O2 aréna.

Byt je volný k nastěhování od 1.5.2021. Vhodný maximálně pro dvě osoby. Po domluvě možnost i menšího domácího mazlíčka.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-eer-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/rubeska4/

For a long-term sublease, we offer a nice 1 + 1 apartment in a popular locality of Prague - Vysočany. The apartment with a total area of ​​46 m2 is located on the first floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The new kitchen has a refrigerator with freezer, new ceramic hob, convection oven, hood and microwave. The room has a large wardrobe. The bathroom has a shower and sink with a mirror. The toilet is separate.

The apartment is located in the center of Vysocany, close to many shops and services, such as shopping center Fénix is ​​8 minutes walk away. The Vysočanská metro station is 550 m from the house and the Prague-Vysočany railway station is 400 m away. The surroundings provide various opportunities for leisure. Within 5-10 minutes walk are: Podviní park, bobsled track, forest and bike path, Harfa gallery, O2 arena.

The apartment is free to move in from 1st of May 2021. Suitable for a maximum of two people. Smaller pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Rubeška
Cena: 13 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 300 Kč, náklady na bydlení 2 348 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 46 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 9 - Rokytka: 3 minuty (pěšky)

BILLA Praha 9 - Vysočany: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 9 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc