Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Sousedíkova, 3+kk, 75 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Sousedíkova, 26 000 Kč/měs., 75 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jst

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu luxusní byt 3+kk o obytné ploše 75 m2 s terasou 32 m2 v posledním (7.) patře novostavby v ulici Sousedíkova. K bytu kromě terasy také patří sklep a parkovací stání - zvětšené invalidní místo.

Kompletně vybavená na míru vyrobená kuchyňská linka zn. Hanák, včetně indukce, trouby, myčky, lednice a mrazáku. Na míru dělaný jídelní stůl, dále židle, pohovka. Velká vestavěná skříň v předsíni, a vestavěná šatna v pokoji. V koupelně je podlahové vytápění a místo pro pračku a sušičku. V ložnici manželská postel. Součástí bytu je i lavička a venkovní posezení na terase.

V blízkosti lesopark, sportovní a dětská hřiště, cyklostezka přímo za domem. Tramvajová zastávka U Elektry se nachází 5 minut chůze od domu (dojezdnost na Florenc za 15 minut).

K nastěhování od 15. 10. 2020. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jst-en

We offer a long-term lease of a luxury apartment 3 + kk with a living area of 75 m2 with terrace 32 m2 in the last (7th) floor of a new building in Sousedikova street. The apartment, apart from the terrace, also includes a cellar and a parking space - an enlarged invalid place.

Fully equipped tailor-made kitchen unit brand Hank, including induction, oven, dishwasher, refrigerator and freezer. Tailor-made dining table, chairs, sofa. Large built-in wardrobe in the hall, and a built-in dressing room. The bathroom has floor heating and a washing machine and dryer. The bedroom has a double bed. Part of the apartment is a bench and outdoor sitting on the terrace.

Near forest park, sports and playgrounds, bike path just behind the house. U Elektry Tram Stop is a 5-minute walk from the house (the Florenc tram stop in 15 minutes).

To move in from 15th of October 2020.

Pets are possible with the consent of the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Sousedíkova
Cena: 26 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 29 792 Kč, náklady na bydlení 3 792 Kč (+ 1 000 Kč elektřina), poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 75 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Pod Harfou: 7 minut (pěšky)

Lidl Praha-Hrdlořezy: 14 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 15 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?