Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Špitálská, 2+kk, 55 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Špitálská, 11 500 Kč/měs., 55 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-5bx

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Vysočany s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu patří balkón. Je možno využívat půdu a vnitroblok.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, plynovou troubou a plynovým sporákem. V kuchyni se dále nachází botník. První ložnice je zařízená komodami, které nabízí dostatek úložného prostoru. Součástí druhé ložnice jsou komody, šatní skříň a police k uskladnění věcí. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem se zrcadlem a pračkou. Toaleta je oddělená. Pokoje jsou průchozí.

V okolí domu se nachází restaurace, základní škola, gymnázium, posilovna, nákupní centrum Fénix, které nabízí veškeré služby (supermarket Billa atd.). Dále jsou zde zastávky MHD (zastávka Špitálská - tramvaj č. 6, 14, 16), a metro B - stanice Vysočanská.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-5bx-en

For long-term rent, we offer a spacious apartment 2 + 1 in a nice area of ​​Prague - Vysočany with good transport accessibility. Apartment with a total area of ​​55 m2 is located on the third floor. The apartment includes a balcony. It is possible to use land and courtyard.

The apartment is partly furnished. Kitchen has a fridge, gas oven and gas stove. There is also a shoe rack in the kitchen. The first bedroom is furnished with chests of drawers, which offers plenty of storage space. The second bedroom includes chest of drawers, wardrobe and shelves for storing things. The bathroom is equipped with a bathtub, a washbasin with a mirror and a washing machine. The toilet is separate. Rooms are passable.

Around the house there is a restaurant, primary school, gymnasium, gym, shopping center Fénix, which offers all services (supermarket Billa, etc.). There are also bus stops (Špitálská - tram no. 6, 14, 16) and metro B - station Vysočanská.

The apartment is available from the 1st of August 2020. The owner prefers subtenants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Špitálská
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 307 Kč, náklady na bydlení 4 807 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Praha 9 - Vysočany: 3 minuty (pěšky)

Norma Praha 9 - Rokytka: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 9 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?