Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Spojovací, 3+kk, 56 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Spojovací, 16 000 Kč/měs., 56 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-m82

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/spojovaci17/index.htm

K podnájmu nabízíme byt v žádané lokalitě Praha - Vysočany, v ulici Spojovací. Byt 3+kk o celkové výměře 56 m2 se nachází v druhém patře cihlového bez výtahu. K bytu patří sklep a komora.

Byt se nabízí nevybavený. Moderní kuchyňská linka je vybavena lednicí, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Pokoje jsou nevybavené a mají samostatné vstupy z chodby. Stylová koupelna je zařízena sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a toaletou.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - restaurace, Albert supermarket, O2 arena, VŠ, SŠ, ZŠ, zastávky MHD (Novovysočanská), 15 minut na Palmovku, výborná dostupnost do centra Prahy.

Byt je volný k nastěhování od 30.10.2020. Možnost domácího mazlíčka záleží od domluvy s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-m82-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/spojovaci17/index.htm

We offer an apartment for rent in the desired location of Prague - Vysočany, on the street Spojovací. The apartment 3+kk with a total area of ​​56 m2 is located on the second floor of a brick building without an elevator. The apartment includes a basement and storage room.

The apartment is offered unfurnished. The modern kitchen is equipped with a refrigerator, electric oven, ceramic hob and hood. Rooms are unfurnished and have separate entrances from the hallway. The stylish bathroom is equipped with a shower, sink with mirror and toilet.

Within walking distance of the house are restaurants, Albert supermarket, O2 arena, universities, high schools, primary schools, public transport stops (Novovysočanská) - 15 min to Palmovka, excellent access to the center of Prague.

The apartment is free to move in from the 30th of October 2020. The possibility of having pets in the apartment depends on the agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Spojovací
Cena: 16 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 18 331 Kč, náklady na bydlení 2 331 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 56 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 30. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

JIP Balabenka: 4 minuty (pěšky)

Tesco Praha 9, Sokolovská: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 8 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?