Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Svatošových, 1+kk, 31 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Svatošových, 12 500 Kč/měs., 31 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/chci-bydlet/aktualne-volne-byty

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/Svatosovych7/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme kompletně nový byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Vysočany. Byt je součástí projektu Zátíší Rokytka http://www.zatisirokytka.cz/. Byt o celkové výměře 31 m2 se nachází ve třetím podlaží cihlové novostavby s výtahem. K bytu patří i sklepní kóje (3,7 m2), parkovací stání a balkón (6 m2) s pěkným výhledem na park a řeku Rokytku. V domě je možné využívat i kolárnu a kočárkárnu. Do bytu se hledají první podnájemníci.

Parkovací stání je možno pronajmout za 700 Kč.

Byt se nabízí nevybavený. Nová kuchyňská linka disponuje vestavěnou elektrickou troubou a sklokeramickou deskou s digestoří. Bude zde dodána i lednice. Součástí luxusní koupelny je vana, umyvadlo a toaleta. Bude zde dodána i pračka. V bytě je i praktická úložná komora.

V okolí domu jsou restaurace, mateřská kola, lékárna, kavárny atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna metrem Kolbenova, které je vzdálené sedm minut chůze od domu. Jednu zastávku metrem je vzdálené NC Fénix.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual viewing
in360.cz/vr/Svatosovych7/index.htm

We offer a completely new apartment 1 + kk in a quiet location Prague - Vysocany. The apartment is part of the project Zátiší Rokytka http://www.zatisirokytka.cz/. Apartment with a total area of ​​31 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a cellar (3.7 m2), parking space and balcony (6 m2) with a nice view of the park and the river Rokytka. In the house it is possible to use a bike and bicycles. The apartment is looking for the first tenants.

Parking space can be rented for 700 CZK.

The apartment is unfurnished. The new kitchen has a built-in electric oven and ceramic hob with hood. There will also be a fridge. The luxury bathroom has a bathtub, sink and toilet. There will also be a washing machine. The apartment has a practical storage chamber.

Around the house are restaurants, nursery, pharmacy, cafes etc. Seamless transport accessibility is provided by the Kolbenova metro station, which is seven minutes walk from the house. One stop from the house is shopping centre Fenix.

The apartment is free to move in immediately. Pets are available after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Svatošových
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce: 15 189 Kč, Náklady na bydlení: 2 689 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 31 m²
Vybavený: nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: B - Velmi úsporná

V okolí

Albert Praha 9, Pod Harfou: 8 minut (pěšky)

Lidl Praha-Hrdlořezy: 18 minut (pěšky)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?