Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Svatošových, 1+kk, 31 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vysočany (Praha 9) - Svatošových, 12 000 Kč/měs., 31 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-hrs

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/Svatosovych7/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme kompletně nový byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Vysočany. Byt je součástí projektu Zátíší Rokytka http://www.zatisirokytka.cz/. Byt o celkové výměře 31 m2 se nachází ve třetím podlaží cihlové novostavby s výtahem. K bytu patří i sklepní kóje (3,7 m2), parkovací stání a balkón (6 m2) s pěkným výhledem na park a řeku Rokytku. V domě je možné využívat i kolárnu a kočárkárnu. Do bytu se hledají první podnájemníci.

Parkovací stání je možno pronajmout za 700 Kč.

Byt se nabízí nevybavený. Nová kuchyňská linka disponuje vestavěnou elektrickou troubou a sklokeramickou deskou s digestoří. Bude zde dodána i lednice. Součástí luxusní koupelny je vana, umyvadlo a toaleta. V bytě je i praktická úložná komora.

V okolí domu jsou restaurace, mateřská kola, lékárna, kavárny atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna metrem Kolbenova, které je vzdálené sedm minut chůze od domu. Jednu zastávku metrem je vzdálené NC Fénix.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-hrs-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/Svatosovych7/index.htm

We offer a completely new apartment 1 + kk in a quiet location Prague - Vysocany. The apartment is part of the project Zátiší Rokytka http://www.zatisirokytka.cz/. Apartment with a total area of ​​31 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a cellar (3.7 m2), parking space and balcony (6 m2) with a nice view of the park and the river Rokytka. In the house it is possible to use a bike and bicycles. The apartment is looking for the first tenants.

Parking space can be rented for 700 CZK.

The apartment is unfurnished. The new kitchen has a built-in electric oven and ceramic hob with hood. There will also be a fridge. The luxury bathroom has a bathtub, sink and toilet. There will also be a washing machine. The apartment has a practical storage chamber.

Around the house are restaurants, nursery, pharmacy, cafes etc. Seamless transport accessibility is provided by the Kolbenova metro station, which is seven minutes walk from the house. One stop from the house is shopping centre Fenix.

The apartment is free to move in immediately. Pets are possible after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vysočany (Praha 9) | Svatošových
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 500 Kč, náklady na bydlení 2 390 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 31 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Pod Harfou: 8 minut (pěšky)

Lidl Praha-Hrdlořezy: 18 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?