Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Hyacintová, 3+kk, 87 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Záběhlice (Praha 10) - Hyacintová, 21 000 Kč/měs., 87 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-64s

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/hyacintova8/

K dlouhodobému pronájmu nabízíme krásný moderní byt 3+kk s balkónem v klidné lokalitě Praha - Zaběhlice. Výměra bytu je 87m2. Byt se nachází ve 4. patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje indukční deskou, troubou, digestoří, myčkou, mikrovlnou troubou a barovým pultem se židlemi. Obývací část, která volně navazuje na kuchyň, disponuje prostorným gaučem, konferenčním stolkem a obývací stěnou. Z obývacího pokoje se dá vejít na rozlehlý zasklený balkón. Jeden z pokojů se nabízí nevybavený, ve druhém je manželská postel a velká vestavěná šatní skříň. V koupelně najdeme vanu, pračku a hned dvě umyvadla s nasvíceným zrcadlem. Toaleta je oddělená a má své vlastní umyvadlo se zrcadlem. Mnoho úložného prostoru nabízí také vestavěné skříně v chodbě.

Byt se nachází v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Nedaleko se nachází Přírodní park. Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka Jesenická nebo Poliklinika Zahradní Město.

Byt je volný k nastěhování od 19.1.2021.Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámata jsou povolena.i vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-64s-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/hyacintova8/

For long-term rent we offer a beautiful modern apartment 3 + kk with a balcony in a quiet location in Prague - Zaběhlice. The area of ​​the apartment is 87 square meters. The apartment is located on the 4th floor of a brick building with an elevator. The apartment also has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has an induction hob, oven, extractor hood, dishwasher, microwave and bar counter with chairs. The living area, which freely connects to the kitchen, has a spacious sofa, coffee table and living wall. From the living room you can enter the large glazed balcony. One of the rooms is offered unfurnished, the other has a double bed and a large built-in wardrobe. In the bathroom we find a bathtub, washing machine and two sinks with a lighted mirror. The toilet is separate and has its own washbasin with a mirror. Lots of storage space also offers built-in wardrobes in the hallway.

The apartment is located in a quiet area with all amenities. Nearby is the Nature Park. Transport accessibility is provided by the Jesenická bus stop or the Zahradní Město Policlinic.

The apartment is free to move in from 19th of January 2021.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Záběhlice (Praha 10) | Hyacintová
Cena: 21 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 25 000 Kč, náklady na bydlení 5 916 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 87 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 19. leden 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 10, Hyacintová: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 10, Jabloňová: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 27 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc