Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jabloňová, 2+1, 38 m²

Pronájem 2+1, Praha - Záběhlice (Praha 10) - Jabloňová, 11 600 Kč/měs., 38 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-jhv

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/jablonova11/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Praha - Záběhlice, v ulici Jabloňová. Byt o celkové výměře 38 m2 se nachází ve šestém patře panelového domu. K bytu přísluší balkón.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka disponuje plynovým sporákem, elektrickou troubou a digestoří. V kuchyni se nachází jídelní stůl se židlemi. Pokoje jsou nevybavené. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem a sprchový kout. Z koupelny je vstup na toaletu.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, supermarket Tesco (minutu od domu), lékárna, pošta, dětská hřiště, Sportovní areál HAMR - Záběhlice, atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Poliklinika Zahradní město, která je minutu od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jhv-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/jablonova11/index.htm

We offer for rent a nice apartment 2+1 in an attractive location Prague - Zabehlice, street Jabloňová. Apartment with a total area of ​​38 m2 is located on the sixth floor of the panel house. The apartment has a balcony.

The apartment is unfurnished. Kitchen has a gas stove, electric oven and digestor. The kitchen has a dining table with chairs. Rooms are unfurnished. The bathroom has a sink with a mirror and a shower. From the bathroom is an entrance on the toilet.

Within walking distance are restaurants, cafes, supermarket Tesco (1 min from the house), pharmacy, post office, playgrounds, Sports Complex HAMR - Zabehlice, etc. Transport accessibility is provided by bus stop Poliklinika Zahradní město, which is 1 min from the house.

The apartment is available for occupancy immediately. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Záběhlice (Praha 10) | Jabloňová
Cena: 11 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 286 Kč, náklady na bydlení 3 686 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 38 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 10, Jabloňová: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 10, Hyacintová: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 28 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?