Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jetelová, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Záběhlice (Praha 10) - Jetelová, 13 000 Kč/měs., 49 m²

Popis

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-vhj

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/jetelova9/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Záběhlice. Byt o celkové výměře 49 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší velmi prostorný balkón s posezením.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, vestavěná myčka i elektrická trouba se sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část je zařízená pohovkou, televizním stolkem, televizí a jídelním stolem s židlemi. Ložnice není vybavena. V koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. V předsíni je k dispozici botník. Pokoje jsou neprůchozí.

Kousek od domu najdeme restaurace, lékárnu, supermarket Tesco, posilovnu, Penny Market, základní a mateřskou školu atd. Zastávky MHD zajišťují dobrou dopravní dostupnost - zastávka Jesenická (autobus č. 154) je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou možné. Poplatky jsou nastavené pro dvě osoby.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-vhj-en

Virtual viewings
in360.cz/vr/jetelova9/

For long-term sublease we offer an apartment 2 + kk in a nice location Prague - Zabehlice. Apartment with a total area of ​​49 m2 is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment has a very spacious balcony with seating.

The apartment is offered partly furnished. The kitchen is equipped with fridge, dishwasher, electric oven and ceramic hob with hood. The living area is furnished with a sofa, TV table, TV and dining table with chairs. The bedroom is not equipped. The bathroom has a bathtub, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. In the hall there is a shoe. Rooms are separated.

Not far from the house can be found restaurants, pharmacy, supermarket Tesco, gym, Penny Market, elementary and kindergarten, etc. Public transport stops ensure good transport links - bus Jesenicka (bus No. 154) is four minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Utilities include energy. Pets friendly. Utilities are set for two people.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Záběhlice (Praha 10) | Jetelová
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 499 Kč, náklady na bydlení 4 499 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Žirovnická: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 10, Jabloňová: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 30 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 31 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?