Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jetelová, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Záběhlice (Praha 10) - Jetelová, 14 000 Kč/měsíc, 49 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka
http://in360.cz/vr/jetelova9/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Záběhlice. Byt o celkové výměře 49 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší velmi prostorný balkón s posezením.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, elektrická trouba a sklokeramická deska s digestoří. Obývací část je zařízená pohovkou, televizním stolkem, televizí a jídelním stolem s židlemi. Ložnice není vybavena. V koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. V předsíni je k dispozici botník. Pokoje jsou neprůchozí.

Kousek od domu najdeme restaurace, lékárnu, supermarket Tesco, posilovnu, Penny Market, základní a mateřskou školu atd. Zastávky MHD zajišťují dobrou dopravní dostupnost - zastávka Jesenická (autobus č. 154) je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků. Poplatky jsou nastavené pro tři osoby.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tours
To register for a tour, use the form on this link:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual tour
http://in360.cz/vr/jetelova9/

For long-term sublease we offer an apartment 2 + kk in a nice location Prague - Zabehlice. Apartment with a total area of ​​49 m2 is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment has a very spacious balcony with seating.

The apartment is offered partly furnished. The kitchen is equipped with fridge, electric oven and ceramic hob with hood. The living area is furnished with a sofa, TV table, TV and dining table with chairs. The bedroom is not equipped. The bathroom has a bathtub, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. In the hall there is a shoe. Rooms are separated.

Not far from the house can be found restaurants, pharmacy, supermarket Tesco, gym, Penny Market, elementary and kindergarten, etc. Public transport stops ensure good transport links - bus Jesenicka (bus No. 154) is four minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Fes include utilities. The owner prefers those without pets. Fees are set for three people.

This energy category G, as we do not have PENB available.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Záběhlice (Praha 10) | Jetelová
Cena: 14 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 499 Kč, náklady na bydlení 4 499 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení: Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Žirovnická: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 10, Jabloňová: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 30 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 31 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů