Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Mikanova, 1+kk, 31 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Záběhlice (Praha 10) - Mikanova, 9 500 Kč/měs., 31 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-xyh

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/mikanova11/

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Zaběhlice. Byt o celkové výměře 31 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón kolem celého bytu (10 m2).

Výhodou bytu je parkovací stání, jehož pronájem je v ceně nájmu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je sporák, elektrická trouba, digestoř, mikrovlnná trouba a lednice. Kuchyně je oddělena od obytného prostoru barovým pultem se židlemi. V obývací části najdeme gauč. Koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a pračkou.

V okolí bytu se nachází veškeré občanská vybavenost - restaurace, mateřská škola, knihovna a jiné. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Práčská a Topolová. Byt se nachází na začátku přírodního parku Meandry Botiče.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xyh-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/mikanova11/

For long-term rent we offer an apartment with a layout of 1+kk in a quiet location in Prague - Zaběhlice. The apartment with a total area of ​​31 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony around the apartment (10 m2).

The advantage of the apartment is a parking space, the rental of which is included in the rental price.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen includes a stove, electric oven, cooker hood, microwave and refrigerator. The kitchen is separated from the living area by a bar counter with chairs. In the living area we find a couch. The bathroom has a shower, sink with mirror, toilet and washing machine.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities - restaurants, kindergarten, library and more. Transport accessibility is provided by the Práčská and Topolová stops. The apartment is located at the beginning of the nature park Meandry Botiče.

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Záběhlice (Praha 10) | Mikanova
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 500 Kč, náklady na bydlení 1 788 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 31 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Penny Market Praha, Švehlova: 5 minut (pěšky)

Albert Praha 10, Topolová: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 32 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 32 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc