Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Mikanova, 1+kk, 29 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Záběhlice (Praha 10) - Mikanova, 10 000 Kč/měs., 29 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-dwi

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Praha - Záběhlice. Byt o celkové výměře 29 m2 se nachází ve třetím patře cihlové novostavby s výtahem. K bytu patří i balkón a garážové stání.

Garážové stání je již zahrnuto v ceně podnájemného.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyně disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým sporákem s troubou a digestoří. Obývací část je zařízena rozkládací pohovkou, konferenčím stolkem, komodami a jídelním stolem s židlemi. Součástí koupelny je vana, umyvadlo, toaleta a pračka. V předsíni najdeme šatní skříň a vešák s botníkem.

V docházkové vzdálenosti najdeme veškerou občanskou vybavenost. Obchodní centrum Hostivař (hypermarket Albert, posilovna atd.) je vzdáleno sedm minut chůze od domu. V okolí je také mateřká škola, vyšší odborná škola atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Práčská, která je vzdálená dvě minuty chůze od domu.


Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem bytu.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-dwi-en

For long-term sublease, we offer a nice 1 + kk apartment in a popular locality of Prague - Záběhlice. The apartment with a total area of ​​29 m2 is located on the third floor of a new brick building with an elevator. The apartment also has a balcony and a garage.

Garage parking is already included in the price of rent.

The apartment is offered furnished. The kitchen has a refrigerator, microwave, electric stove with oven and hood. The living area is furnished with a sofa bed, coffee table, chest of drawers and a dining table with chairs. The bathroom has a bath, sink, toilet and washing machine. In the hall we find a wardrobe and a hanger with a shoebox.

Within walking distance we find all civic amenities. The Hostivař shopping center (Albert hypermarket, gym, etc.) is a seven-minute walk from the house. There is also a kindergarten, college, etc. Transport accessibility is provided by the Práčská bus stop, which is a two-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are possible by arrangement with the owner of the apartment.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Záběhlice (Praha 10) | Mikanova
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 000 Kč, náklady na bydlení 1 259 Kč + elektřina, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 29 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 18. červen 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Penny Market Praha, Švehlova: 5 minut (pěšky)

Interspar Praha, Švehlova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 32 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 32 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc