Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Choceradská, 3+kk, 63 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Záběhlice (Praha 4) - Choceradská, 13 500 Kč/měs., 63 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-fis

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+kk v atraktivní lokalitě Praha - Záběhlice. Byt o celkové výměře 63 m2 se nachází v osmém patře panelového domu s výtahem. Výhodou bytu je balkón.

Byt se nabízí zařízený. Kuchyňská linka je vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, varnou konvicí a elektrickým sporákem. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Obývací část disponuje sedací soupravou, jídelním stolem s židlemi, konferenčním stolkem a obývací stěnou. První ložnice disponuje prostornou postelí, pracovním stolem s židlí a úložnými policemi. V druhé ložnici je postel. Součástí koupelny je vana, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená. V předsíni je vestavěná šatní skříň. Pokoje jsou neprůchozí.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supermarket Albert, Penny Market, základní a mateřská škola, dětské hřiště atd. Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka Choceradská, která je vzdálená tři minuty chůze od domu. Výborná dostupnost na metro C Chodov a Roztyly.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fis-en

We offer for rent a spacious apartment 3 + kk in an attractive location of Prague - Záběhlice. Apartment with a total area of ​​63 m2 is located on the eighth floor of a panel house with an elevator. The advantage of the apartment is a balcony.

The apartment is offered furnished. Kitchen is equipped with fridge, microwave, electric oven, electric kettle and electric stove. The kitchen has a dining table with chairs. The living area has a sofa, dining table with chairs, coffee table and living wall. The first bedroom features a spacious bed, a work desk with a chair and storage shelves. In the second bedroom is a bed. The bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate. In the hall is spacious wardrobe. Rooms are separated.

Within walking distance are restaurants, supermarket Albert, Penny Market, elementary and kindergarten, playground, etc. Transport accessibility is provided by bus stop Choceradská, which is three minutes walk from the house. Excellent access to metro C Chodov and Roztyly.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Záběhlice (Praha 4) | Choceradská
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 185 Kč, náklady na bydlení 2 685 Kč (včetně elektřiny), poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 63 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Choceradská: 5 minut (pěšky)

Albert Praha 4, Hlavní: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 27 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 27 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?