Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Střimelická, 3+1, 68 m²

Pronájem 3+1, Praha - Záběhlice (Praha 4) - Střimelická, 14 000 Kč/měs., 68 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 5. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF MAY 2020

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-q3m

K dlouhodobému podnájmu nabízíme světlý a prostorný byt o dispozici 3+1, 68 metrů v Záběhlicích. Byt je situovaný ve druhém patře menšího panelového domu s celkem pěti patry a výtahem. K bytu navíc patří i balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je plynový sporák, elektrická trouba, digestoř a lednice.
Z kuchyně se vchází na balkon. Pokoje jsou nezařízené, pouze ve dvou z nich je k dispozici drobný nábytek s pohovkou a postelí. Koupelna je pak vybavena pračkou, sprchovým koutem a toaletou.

Byt je ve výborné lokalitě, v okolí jsou restaurace, supermarket Albert, základní škola, mateřská škola, Penny Market a také Hamerský rybník. Dvě minuty chůze od domu je vzdálená tramvajová zastávka Spořilov. Autobusová zastávka Spořilov je přímo u domu.

Poplatky jsou počítány na metry čtvereční bytu a roční vyúčtování dorovná případný přeplatek. Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po dohodě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________
FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF MAY 2020

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-q3m-en

For long-term sublease we offer bright and spacious apartment 3 +1, 68 meters in Zabehlice. The apartment is situated on the second floor of a small panel house with a total of five floors and elevator. The apartment also includes a balcony and cellar.

The apartment is partially furnished. The kitchen is equipped with a gas stove, electric oven, hood and fridge.
The kitchen enters the balcony. The rooms are unfurnished, only two of them have small furniture with a sofa and a bed. The bathroom is equipped with a washing machine, shower and toilet.

The apartment is in an excellent location, nearby are restaurants, supermarket Albert, elementary school, kindergarten, Penny Market and also Hamerský pond. Two minute walk from the house is a tram stop Sporilov. The bus stop Spořilov is right next to the house.

The apartment is available for immediately. Pets are possible after agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Záběhlice (Praha 4) | Střimelická
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 300 Kč, náklady na bydlení 6 276 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 68 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 4, Hlavní: 5 minut (pěšky)

Tesco Praha 4, Roztylské náměstí: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 23 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?