Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pelzova, 3+kk, 76 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Zbraslav - Pelzova, 19 400 Kč/měs., 76 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-95z

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi krásný byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Praha - Zbraslav, v ulici Pelzova. Byt o celkové výměře 76 m2 se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu ze strany z vnitrobloku, kde se nachází předzahrádka. K bytu přísluší zahrádka a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice s mrazákem, myčka, elektrická trouba, sklo-keramická deska a digestoř. Obě ložnice jsou nezařízené. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, pračka a vana. Toaleta je zvlášť. V předsíni nalezneme vestavěnou šatní skříň a vstup do prostorné komory.

V klidném okolí domu jsou restaurace, kavárny, lékárna, pošta, základní a mateřská škola, supermarket Albert (minutu od domu), dětské hřiště atd. Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka Sídliště Zbraslav, která je dvě minuty pěšky.

Byt je volný k nastěhování od 14.03.2020. Menší domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-95z-en

We offer for rent a very nice apartment 3+kk in a quiet location Prague - Zbraslav, in the street Pelzova. Apartment with a total area of ​​76 m2 is located on the ground floor of the brick house from the side where is garden. The apartment has a garden and cellar.

The apartment is partly furnished. The kitchen is equipped with fridge and freezer, dishwasher, electric oven, induction hob and hood. Both bedrooms are unfurnished. All rooms have access to a spacious terrace. The bathroom has a sink with a mirror, bathtub and washing machine. Toilet is separated. In the hall you will find a built-in wardrobe and entrance to the spacious chamber.

In the quiet neighborhood of the house are restaurants, cafes, pharmacy, post office, primary and nursery school, supermarket Albert (1 min from the house), playground, etc. Transport accessibility is provided by bus stop Sídliště Zbraslav, which is 2 min walk.

The apartment is free to move in from the 14th of March 2020. Only small pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Zbraslav | Pelzova
Cena: 19 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 22 000 Kč, náklady na bydlení 4 283 Kč, poplatek za podnájem 19 400 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 76 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 6 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. nár. budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 5, Elišky Přemyslovny: 1 minuta (pěšky)

Lidl Praha-Zbraslav: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 22 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 32 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?