Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Za Opusem, 2+kk, 45 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Zbraslav - Za Opusem, 8 900 Kč/měs., 45 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ezx

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/zaopusem1231/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v ulici Za Opusem v klidné části Zbraslavi. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu bez výtahu.. K bytu patří i sklep. V domě je k dispozici uzamykatelný prostor pod schody na kola. V domě možnost využití kočárkárny/kolárny.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí moderní kuchyně je myčka, lednice, trouba, sklokeramická deska a digestoř. Obývací část je zařízená sedací soupravou.. Ložnice je nevybavená. Na chodbě je také prostorná vestavěná skříň s posuvnými dveřmi.

V klidném okolí domu jsou restaurace, dětské hřiště, supermarket Albert, lékárna, posilovna atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Žabovřesky, která je vzdálená pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ezx-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/zaopusem1231/index.htm

For long-term rent we offer an apartment 2 + kk in the street Za Opusem in a quiet part of Zbraslav. Apartment with a total area of ​​45 m2 is located on the third floor of the brick house. The apartment includes a cellar. In the house there is a lockable space under the stairs for bicycles. The house can use a pram / bike room.

The apartment is offered partly furnished. The modern kitchen has a dishwasher, fridge, oven, ceramic hob and hood. The living area is furnished with a sofa. IThe bedroom remains unfurnished. There is also a spacious built-in wardrobe in the hallway.

In the quiet neighborhood of the house are restaurants, playground, Albert supermarket, pharmacy, gym, etc. Transport accessibility is provided by the Žabovřesky stop, which is 5 min walk from the house.

The apartment is available for occupancy immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new come comfortably - book your viewing online, sign paperwork eletronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Zbraslav | Za Opusem
Cena: 8 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 8900 Kč, náklady na bydlení 4 162 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Praha-Zbraslav: 4 minuty (pěšky)

Albert Praha 5, Elišky Přemyslovny: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 28 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 38 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc