Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Baranova, 3+kk, 70 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Baranova, 18 500 Kč/měs., 70 m²

Popis

Při podpisu smlouvy do 31. 5. 2020 obdržíte slevu ve výši 1 nájemného.

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-3sy

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 3+kk v příjemné lokalitě Praha - Žižkov. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří i balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyně je kuchyňská linka s vestavěnou elektrickou troubou, lednicí, elektrickým sporákem a digestoří. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Pokoje jsou nezařízené. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta.

Byt je ve výborné lokalitě s dostatkem služeb. V okolí najdeme restaurace, supermarket Albert, kavárny atd. Pět minut chůze od domu je vzdálené OC Atrium Flora (kino, lékárna atd.). Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna metrem Flora, které je vzdálené pět minut chůze od domu. Čtyři minuty chůze od domu je vzdálená tramvajová zastávka Radhošťská.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF MAY 2020

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3sy-en

For long-term sublease we offer an apartment 3 + kk in a nice location Prague - Zizkov. Apartment with a total area of ​​70 sqm is located on the fifth floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a balcony.

The apartment is partially furnished. The kitchen has a kitchen with built-in electric oven, refrigerator, electric stove and hood. The kitchen has a dining table with chairs. The rooms are unfurnished. The bathroom includes shower cabing, sink with a mirror and toilet.

The apartment is in an excellent location with plenty of services. There are restaurants, Albert supermarket, cafes, etc. There is a shopping center Atrium Flora (cinema, pharmacy, etc.) five minutes walk from the house. Excellent transport accessibility is provided by metro Flora, which is five minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Baranova
Cena: 18 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 21 560 Kč, nájemné 18 500 Kč + náklady na bydlení 3 060 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 3, Ondříčkova: 3 minuty (pěšky)

Albert Praha 2, Vinohradská 2828/151: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 10 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 12 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?