Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Baranova, 3+kk, 70 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Baranova, 16 900 Kč/měs., 70 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-yh4

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt o dispozici 3+kk v ulici Baranova. Byt o celkové rozloze 70 m 2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem v oblíbené lokalitě na rozhraní Vinohrad a Žižkova. K bytu náleží balkón. K dispozici je také malá zahrádka u domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje myčkou nádobí, lednicí s mrazákem, varnou konvicí, sklo keramickou deskou a elektrickou troubou. Pokoje jsou neprůchozí. V jednom z pokojů jsou na stropě namontované háčky ideální na zavěšení houpačky či sportovního náčiní. Pokoj s prosklenými dveřmi disponuje žaluziemi zajišťujícími tak soukromí. Koupelna je vybavena vanou, toaleta je oddělena. V bytě zůstává k dispozici prostorná skříň s úložným prostorem.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Výborná dopravní dostupnost - tři minuty chůze tramvajová a autobusová zastávka, stanice metra A Flora.

Byt je volný k nastěhování k 16.11.2020. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-yh4-en

For long-term rent we offer a two bedroom apartment in Baranova Street. The apartment with a total area of ​​70 m 2 is located on the third floor of a brick house with lift in a popular location on the border of Vinohrady and Zizkov. The apartment has a balcony. There is also a small garden next to the house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a dishwasher, fridge-freezer, kettle, glass ceramic hob and electric oven. The rooms are separated. In one of the rooms, hooks mounted on the ceiling are ideal for hanging a swing or sports equipment. The room with glass doors has blinds for privacy. The bathroom is equipped with a bath, toilet is separate. The apartment has a spacious closet with storage space.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Excellent transport accessibility - three minutes walk tram and bus stop, metro station A Flora.

The apartment is free to move in on 16th of November 2020. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Baranova
Cena: 16 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 20 771 Kč, náklady na bydlení 3 871 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 18. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 3, Korunní: 3 minuty (pěšky)

Albert Praha 2, Vinohradská 2828/151: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 10 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 12 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?