Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Buková, 2+kk, 46 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Buková, 14 000 Kč/měs., 46 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jvi

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt 2+kk, 44 m2 ve velmi vyhledávané lokalitě Praha 3 - Žižkov, ulice Buková. Byt se nachází v sedmém patře cihlového domu. K bytu patří balkon.

Byt je vybaven sedací soupravou v obývacím pokoji. Dále je zde velmi pěkný kuchyňský kout s ostrůvkem, co se týče spotřebičů je zde - lednička, mikrovlnná trouba a trouba se sklokeramickou deskou.V koupelně se nachází sprchový kout a pračka, toaleta je samostatně oddělená. V ložnici najdeme dvoulůžko s roštem a matrací, dále je zde velmi praktické pracovní zázemí.

Jedná se o výborně dostupnou lokalitu – autem do centra 15 minut a nedaleko tramvajové zastávky Kněžská Luka. Veškerá občanská vybavenost v okolí.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.
Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jvi-en

For long-term sublease we offer a cozy apartment 2 + kk, 44 m2 in a very popular location Prague 3 - Zizkov, Bukova street. The apartment is located on the seventh floor of a brick house. The apartment has a balcony.

The apartment is equipped with a sofa in the living room. There is also a very nice kitchenette with an island, in terms of appliances there is - refrigerator, microwave and oven with ceramic hob. The bathroom has a shower and washing machine, toilet is separate. In the bedroom we find a double bed with a grate and mattress, there is also a very practical work facility.

It is a well-accessible location - by car to the center 15 minutes and near the tram stop Kněžská Luka. All civic amenities in the area.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement with the owner.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Buková
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 400 Kč, utilites 2 416 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 46 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 3, Koněvova: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 10, Chotutická: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 20 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 31 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?