Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Čajkovského, 1+kk, 28 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Čajkovského, 11 000 Kč/měs., 28 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-kds


K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Praha 3 - Žižkov, v ulici V Čajkovského s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 28 m² se nachází ve 5 patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí kompletně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sklo-keramickou deskou, digestoří a pračkou se sušičkou. Dále v bytě zůstává také jídelní stolek a barové židle. V navazující obývací části zůstává k dispozici postel s rámem a roštem a televize. K dispozici jsou také policové díly s úložným prostorem. Součástí nové koupelny je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, skříňka a toaleta.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

V okolí domu najdeme supermarket Albert, Tesco, bowling, restaurace, gymnázium, mateřská škola, pošta atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka tramvaje Lipanská.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-kds-en

For long-term sublease, we offer an cozy apartment 1 + kk in a popular locality of Prague - Žižkov, in Čajkovského Street with good transport accessibility. The apartment with a total area of ​​28 m2 is located on the 5th floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered furnished. The kitchen has a fridge, a glass-ceramic cooktop, a cooker hood and a washing machine with dryer. There is also a dining table and bar chairs. A bed with a frame and a grate remains available in the adjoining living area and also there is a TV. Shelf units with storage space are also available. The new bathroom has a shower, sink with mirror, cabinet and toilet.

The apartment is ready to move in immediately. Pets are not allowed.

Within walking distance are supermarkets Albert, Tesco, bowling, restaurant, grammar school, kindergarten, post office, etc. Transport accessibility is provided by the tram stop Lipanská.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Čajkovského
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce: 12 963 Kč, náklady na bydlení: 1 963 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 28 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 3, Prokopova: 3 minuty (pěšky)

Albert Praha 3, Ondříčkova: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 11 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?