Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Husitská, 1+1, 35 m²

Pronájem 1+1, Praha - Žižkov (Praha 3) - Husitská, 9 800 Kč/měs., 35 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-wmw

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/husitska63/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme slunný byt o dispozici 1+1 v atraktivní lokalitě Praha - Žižkov, s vynikající dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 35 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje sporákem a digestoří. Součástí prostorné ložnice je prostorná šatní skříň. V moderní koupelně najdeme vanu, umyvadlo a toaletu.

V okolí domu najdeme restaurace, supermarket Tesco, Albert, Lidl atd. Dopravní dostupnost je zajištěna metrem Flora a Florenc, které je vzdálené 15 minut chůze od domu. Autobusová zastávka Tachovské náměstí je přímo u domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-wmw-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/husitska63/

For long-term sublease, we offer a sunny 1 + 1 apartment in an attractive location in Prague - Žižkov, with excellent transport accessibility. The apartment with a total area of ​​35 m2 is located on the fourth floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a stove and hood. The spacious bedroom has a spacious wardrobe. The modern bathroom has a bath, sink and toilet.

In the vicinity of the house we find restaurants, supermarket Tesco, Albert, Lidl, etc. Transport accessibility is provided by the metro Flora and Florenc, which is a 15-minute walk from the house. The Tachovské náměstí bus stop is right next to the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Husitská
Cena: 9 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 800 Kč, zálohové platby 2.448 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 7. květen 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 3, Koněvova: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 3, Prokopova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Florenc: 6 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc