Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jeseniova, 2+kk, 47 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Jeseniova, 11 900 Kč/měs., 47 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze
https://idealninajemce.cz/byt-zqe

K pronájmu nabízíme klidný byt 2+kk v klidné lokalitě Praha - Žižkov, v ulici Jeseniova, s výbornou dopravní dostupností s bezproblémovým parkováním u domu a možností budoucího odkupu nemovitosti. Byt o celkové výměře 47 m2 se nachází ve 3. patře klidného cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí jako nevybavený. Kuchyňská linka disponuje plynovým sporákem s elektrickou troubou a digestoří. V předsíni se nachází úložné prostory a velký věšák se zrcadlem. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem a skříňkou se zrcadlem, připojením na pračku a elektrickým bojlerem na vodu. Orientace oken je severo-západ, s výhledem do vnitrobloku, kde se nachází spousta zeleně.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost.

Uvedená energetická kategorie D/E
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-zqe-en

We offer for rent a quiet apartment 2 + kk in a quiet location in Prague - Zizkov, on the street Jeseniova, with an excellent transport links with easy parking at the house and the possibility of future purchase of real estate. The apartment with a total area of ​​47 m2 is located on the 3rd floor of a quiet brick building with an elevator.

The apartment is offered as unfurnished. The kitchen has a electric stove and oven, with a cooker hood. In the hallway is a storage space and a large hanger with a mirror. The bathroom is equipped with a bathtub, sink with mirror, connection to washing machine and electric water heater. The orientation of the windows is north-west, overlooking the courtyard, where is a lot of greenery.

Within walking distance are all civic amenities.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Jeseniova
Cena: 11 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 25 000 Kč, poplatky 1 700 Kč + energie, provize
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 47 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: D - Méně úsporná

V okolí

Levné potraviny Praha, Jeseniova: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 3, Basilejské náměstí: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?