Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Koněvova, 3+1, 60 m²

Pronájem 3+1, Praha - Žižkov (Praha 3) - Koněvova, 15 000 Kč/měs., 60 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-4pz

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/konevova241/index.htm

Nabízíme byt 3+1 v atraktivní lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Byt se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří lodžie.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou a pračkou. Obývací pokoj je zařízen pohovkou, obývací stěnou a televizí. V prvním pokoji je šatní skříň. Druhý pokoj je nevybavený. Moderní koupelna je vybavena sprchovým koutem a umyvadlem se zrcadlem. Toaleta je oddělená. Na chodbě se nachází předsíňová skříň s úložným prostorem.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert (tři minuty chůze od domu), restaurace, bary, ZŠ, SŠ, Kaufland, VŠE. Dům je v blízkosti dopravního uzlu Spojovací (pět minut chůze).

Byt je volný k nastěhování od 1.11.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4pz-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/konevova241/index.htm

We offer a 3 +1 apartment in an attractive location with excellent transport accessibility. The apartment is located on the fifth floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a balcony with a large glazed loggia.

The apartment is partly furnished. The kitchen unit has a fridge, microwave and washing machine. The living room is furnished with a sofa, a living room wall and a TV. The first room has a wardrobe. The other room is not equipped. The modern bathroom has a shower and a washbasin with a mirror. The toilet is separate. In the corridor there are wardrobes with a storage space.

In the vicinity of the house are all civic amenities - supermarket Albert (three minutes walk from the house), restaurants, bars, primary school, secondary school, Kaufland, College of Economics. The house is close to the transport junction Spojovaci (five minutes walk).

The apartment is free to move from 1st of November 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Koněvova
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 613 Kč, náklady na bydlení 4 613 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 60 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 3, Koněvova: 2 minuty (pěšky)

Kaufland Praha 3 - Jarov: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 18 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?