Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Krásova, 1+kk, 25 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Krásova, 10 500 Kč/měs., 25 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-m6f

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný nový byt o dispozici 1+kk v lokalitě Praha - Žižkov. Byt o celkové výměře 25 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sklokeramickou deskou, troubou a digestoří. Obývací část je dále nezařízená. V moderní koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo a toaletu.

V klidném okolí jsou restaurace, obchod s potravinami, supermarket Billa, základní škola atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Obřanský most, která je vzdálená jen čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-m6f-en


For long-term sublease, we offer a beautiful new 1 + kk apartment in Prague - Žižkov. The apartment with a total area of 25 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered partially equipped. Kitchen contains refrigerator, ceramic hob, oven and hood. The living area is also unfurnished. The modern bathroom has a shower, sink and toilet.

In a quiet environment around the house there are restaurants, grocery store, supermarket Billa, primary school, etc. Transport accessibility is provided by the stop Obřanský most, which is only four minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately.. Pets are allowed by arrangement with the owner.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Krásova
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 500 Kč, náklady na bydlení 2 409 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 25 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 8. duben 2021
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 3, Seifertova 1527/16: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 2, Čerchovská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 11 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc