Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Květinková, 2+1, 50 m²

Pronájem 2+1, Praha - Žižkov (Praha 3) - Květinková, 13 500 Kč/měs., 50 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-h4u

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/kvetinkova21/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 2+1 v žádané lokalitě. Byt o celkové výměře 50 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu bez výtahu a je orientovaný na jih do velmi klidné části.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje linkou se spotřebiči - plynový sporák s troubou, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem. K dispozici je také špajzka a jídelní stůl s židlemi. Obývací pokoj je vybaven gaučem, konferenčním stolkem a skříněmi s úložným prostorem. V ložnici se nachází manželská postel, knihovna, pracovní stůl, televize a další úložné prostory. Koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - 10 min pěšky supermarket Kaufland a 5 min pěšky hlavní ulice Koněvova - obchody, restaurace, Teenage park Habrová s in-line dráhou. Skvělá dopravní dostupnost - 5 min pěšky tram a bus zastávka Kněžská Luka - spojení do centra či na zastávku metra linky A Želivského, 5 min pěšky bus zastávka Spojovací - bus k metru linky A - Skalka.

Byt je volný k nastěhování od 1.5.2021. Domácí mazlíčci povoleni.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-h4u-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/kvetinkova21/

For long-term sublease, we offer a pleasant apartment with a layout of 2 + 1 in the desired location. The apartment with a total area of ​​50 m2 is located on the second floor of a brick building without an elevator and is oriented to the south to a very quiet area.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a line with appliances - gas stove with oven, hood, microwave, refrigerator with freezer. There is also a pantry and a dining table with chairs. The living room is equipped with a sofa, coffee table and wardrobes with storage space. The bedroom has a double bed, library, work desk, TV and other storage spaces. The bathroom with bath, sink and washing machine is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - 10 minutes walk from the supermarket Kaufland and 5 minutes walk from the main street Koněvova - shops, restaurants, Teenage Park Habrová with an in-line track. Great transport accessibility - 5 min walk to the tram and bus stop Kněžská Luka - connection to the center or to the metro station line A Želivského, 5 min walk to the bus stop Spojovací - bus to the metro line A - Skalka.

The apartment is free to move in from 1.5.2021. Pets allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Květinková
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 300 Kč, náklady na bydlení 3 777 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 50 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Penny Market Praha, Malešická: 5 minut (pěšky)

Albert Praha 3, Koněvova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 19 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc