Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Lucemburská, 1+1, 42 m²

Pronájem 1+1, Praha - Žižkov (Praha 3) - Lucemburská, 11 900 Kč/měs., 42 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_______________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-jhs

Virtuální prohlídky
in360.cz/vr/lucemburska36/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme klidný byt o dispozici 1+1 v žádané lokalitě Praha - Vinohrady, v ulici Lucemburská. Byt o celkové výměře 42 m2 se nachází v šestém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí a sporákem. Obývací část a ložnice je nevybavena. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, vana, toaleta a pračka.

V okolí domu jsou restaurace, supermarket Billa a Albert, kavárny, pošta, , Lidl atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Radhošťská a stanicí metro Flora.

Byt je volný k nastěhování od 01.09.2020.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_______________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jhs-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/lucemburska36/index.htm

For long-term rent, we offer a quiet apartment with a disposition of 1+1 in the desired location of Prague - Vinohrady, on the street Lucemburská. The apartment with a total area of ​​42 m2 is located on the sixth floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator and stove. The living area and bedroom are unfurnished. The bathroom has a sink with mirror, bathtub, toilet and washing machine.

In the neighborhood of the house are restaurants, supermarket Billa and Albert, cafes, post office, etc. Easy transport accessibility is provided by the tram stop Radhošťská and the metro station Flora.

The apartment is free to move in from 01.09.2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Lucemburská
Cena: 11 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 249 Kč, náklady na bydlení 3 349 Kč (každá další osoba + 400 Kč/měsíc), poplatek za
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 42 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 3, Ondříčkova: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 3, Vinohradská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 8 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 10 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?