Domů | Rent with us | Available apartments | Praha, Malešická, 2+1, 60 m²

Rental 2+1, Praha - Žižkov (Praha 3) - Malešická, 12 500 CZK/month, 60 m²

Description

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-76n

K dlouhodobému podnájmu nabízíme světlý byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Praha - Žižkov, v ulici Malešická, s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sporákem, mikrovlnkou, myčkou a pračkou. V jídelní části se nachází stůl se židlemi. Pokoje jsou nezařízené. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta je zvlášť. V předsíni je šatní skříň a botník. K bytu přísluší také komora s úložným prostorem.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, obchody, lékárna, pošta, parky, atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Biskupcova a Basilejské náměstí.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-76n-en

For long-term sublease, we offer a bright 2+1 apartment in an attractive location in Prague - Žižkov, on the street Malešická, with an excellent transport accessibility. The apartment with a total area of ​​60 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, stove, microwave, dishwasher and washing machine. In the dining area is a table with chairs. Rooms are unfurnished. The bathroom has a sink with mirror and a bathtub. The toilet is separated. In the hallway is a wardrobe and shoe cabinet. The apartment includes also a chamber with storage space.

Within walking distance are restaurants, cafes, shops, pharmacy, post office, parks, etc. Transport accessibility is ensured by the tram stop Biskupcova and Basilejské náměstí.

The apartment is free to move in from now..

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Apartment information

Address: Praha | Žižkov (Praha 3) | Malešická
Rent: 12 500 CZK/month
Rent note: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 3 949 Kč, poplatek za podnájem
Category: Rental
Layout: 2+1
Size: 60 m²
Furnishings: Partially furnished
Ready for move-in: From February 25th 2021
Listing added: Před 13 dny
Additional equipment:
Energy label: G - (Unknown)

In the area

Žabka Praha 3, Basilejské náměstí: 2 minuty (pěšky)

Levné potraviny Praha, Jeseniova: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Florenc: 23 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 24 minut (mhd)

I'm interested in a viewing czech flag
* *
* *
Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.