Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Olšanská, 1+kk, 37 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Olšanská, 12 500 Kč/měs., 37 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-b55

Virtuální prohlídka
http://in360.cz/vr/olsanska4h/

K dlouhodobému pronájmu nabízíme nový a moderní světlý byt 1+kk o celkové ploše 37 metrů, nacházející se v pátém patře Residence Garden Towers s výtahem.

Tento byt je nabízený částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje sklokeramickou deskou s elektrickou troubou a digestoří, dále lednicí s mrazákem a myčkou. Z kuchyně a hlavní části bytu se nabízí pěkný výhled do udržovaného vnitrobloku skrze velká okna, která tak zajišťují dostatek světla. Z obdélníkové chodby s prostornou šatní skříní a zrcadlem se vstupuje do moderní koupelny, která je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou a zrcadlem a nechybí ani pračka. Hlavní dominantou bydlení a tohoto developerského projektu je vstup na terasy, které slouží k odpočinku a relaxaci.

Bydlení je v těsné blízkosti MHD (tramvajová zastávka „Olšanská“ a metro A „Želivského“) a v okolí je rovněž veškerá občanská vybavenost. Přímo před domem je možnost parkování na fialové zóně a k dispozici je i prostorný sklep.

Byt je volný a připravený k nastěhování. Uvedená částka poplatků je včetně domovních služeb, energií a pojištění bytu. Majitel požaduje zájemce bez domácích mazlíčků.Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-b55-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/olsanska4h/

For long-term sublease we offer a new and modern bright apartment 1 + kk with a total area of ​​37 meters, located on the fifth floor of the Residence Garden Towers with an elevator.

This apartment is offered partially furnished. The modern kitchen has a ceramic hob with electric oven and hood, as well as a refrigerator with freezer and dishwasher. From the kitchen and the main part of the apartment there is a nice view of the maintained courtyard through large windows, which provide enough light. From the rectangular hallway with a spacious wardrobe and a mirror, you enter the modern bathroom, which is equipped with a shower, a sink with a cabinet and a mirror, and a washing machine. The main feature of housing and this development project is the entrance to the terraces, which are used for rest and relaxation.

Housing is in close proximity to public transport (tram stop "Olšanská" and metro A "Želivského") and in the vicinity are also all civic amenities. Directly in front of the house is the possibility of parking in the purple zone and there is also a spacious cellar.

The apartment is free and ready to move in. The stated amount of fees includes house services, energy and apartment insurance. The owner requires applicants without pets.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Olšanská
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 500 Kč, náklady na bydlení 2 554 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 37 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 25. červen 2021
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 3, Basilejské náměstí: 5 minut (pěšky)

Levné potraviny Praha, Jeseniova: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 13 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc