Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod lipami, 2+1, 53 m²

Pronájem 2+1, Praha - Žižkov (Praha 3) - Pod lipami, 14 500 Kč/měs., 53 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-tb2

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 2+1 o velikosti 53 metrů v atraktivní lokalitě Prahy 3 - Žižkov. Byt se nachází ve třetím patře cihlového činžovního domu s výtahem. K bytu náleží sklep i balkon.

Byt se nabízí částečně vybavený.Kuchyně disponuje mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a sporákem, lednicí s mrazákem a digestoří. Kromě spotřebičů je v kuchyni možnost využít i úložného prostoru nad vstupními dveřmi. Z kuchyně lze vstoupit do jednoho z pokojů, který je nevybavený, orientovaný do zeleně. Druhý pokoj je taktéž nabízený nezařízený s balkonem směrem do ulice. Oba pokoje mají novou podlahu a v celém bytě je vymalováno. Rekonstruovaná koupelna je zařízena sprchovým koutem, umyvadlem a designovou skříňkou se zrcadlem. Dále je zde k dispozici přípojka na pračku, která není součástí pronájmu. Toaleta je zvlášť.

Možnost zřízení vysokorychlostního internetu od Vodafone za 399 Kč, který není součástí uvedené částky poplatků. Ta obsahuje domovní služby, energie i pojištění bytu. Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

V okolí domu najdeme restaurace, lékárnu, poštu, základní školu, dětská hřiště, supermarket Albert atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Kněžská louka která je vzdálená za čtyři minuty.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-tb2-en

For long-term sublease, we offer a spacious apartment 2 + 1 with a size of 53 meters in an attractive location of Prague 3 - Žižkov. The apartment is located on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar and a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a microwave, electric oven and stove, refrigerator with freezer and hood. In addition to appliances, it is possible to use the storage space above the front door in the kitchen. From the kitchen you can enter one of the rooms, which is unfurnished, oriented to the green. The second room is also offered unfurnished with a balcony facing the street. Both rooms have a new floor and the whole apartment is painted. The renovated bathroom is equipped with a shower, sink and designer cabinet with mirror. There is also a connection to the washing machine, which is not part of the rental. The toilet is separate.

The possibility of setting up high-speed internet from Vodafone for CZK 399, which is not part of the stated amount of fees. It includes house services, energy and apartment insurance. The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement.

In the vicinity of the house we find a restaurant, pharmacy, post office, primary school, playgrounds, Albert supermarket, etc. Transport accessibility is ensured by the Kněžská louka stop, which is four minutes away.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Pod lipami
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 711 Kč, náklady na bydlení 3 211 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 53 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 3, Koněvova: 4 minuty (pěšky)

Penny Market Praha, Malešická: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 17 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?