Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Prokopova, 1+1, 29 m²

Pronájem 1+1, Praha - Žižkov (Praha 3) - Prokopova, 12 500 Kč/měs., 29 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-z48

K dlouhodobému pronájmu nabízíme kompletně vybavený a útulný byt 1+1 po totální rekonstrukci a celkové ploše 29 metrů. Nachází se ve třetím patře cihlového domu bez výtahu. Jeho výstavba je plánovaná v budoucnosti.

Moderní a nadstandardně vybavená kuchyňská linka disponuje indukční deskou s elektrickou troubou a digestoří, lednicí s mrazákem, mikrovlnkou a myčkou, vše značky Whirpool. Z kuchyně se vstupuje do hlavní obývací místnosti, která zároveň slouží i jako ložnice. Tato místnost je vybavena dvoulůžkovou postelí s roštem a matrací, k využití je i šatní skříň. Další částí bytu je prostorná chodba se vstupem do koupelny, která disponuje sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a skříňkou, WC a pračkou.

Bydlení je v těsné blízkosti MHD (autobus Prokopovo náměstí) a pár kroků se nachází Žižkovský tunel vedoucí pěší ze Žižkova na Karlín. Nechybí ani veškerá občanská vybavenost, jelikož se bydlení nachází v samotném centru hlavního města. Přímo před domem je možnost parkování na fialové zóně pro dlouhodobé stání.

Byt je volný a připravený k nastěhování od 1.8. nebo dohodou. Uvedená částka poplatků je včetně domovních služeb, energií a pojištění bytu. Vysokorychlostní internet je možnost zařídit od Vodafone za 399 Kč měsíčně.

Majitel požaduje zájemce bez domácích mazlíčků.Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-z48-en

For long-term rent we offer a fully equipped and cozy apartment 1 + 1 after total reconstruction and a total area of ​​29 meters. Located on the third floor of a brick building without an elevator. Its construction is planned in the future.

The modern and above-standard equipped kitchen has an induction hob with electric oven and hood, refrigerator with freezer, microwave and dishwasher, all from Whirlpool. From the kitchen you enter the main living room, which also serves as a bedroom. This room is equipped with a double bed with a slatted bed and a mattress, there is also a wardrobe. Another part of the apartment is a spacious hallway with access to the bathroom, which has a shower, sink with mirror and cabinet, toilet and washing machine.

Housing is in close proximity to public transport (bus Prokopovo náměstí) and a few steps away is the Žižkov tunnel leading from Žižkov to Karlín. There are also all civic amenities, as housing is located in the very center of the capital. Directly in front of the house is the possibility of parking in the purple zone for long-term parking.

The apartment is free and ready to move in from 1.8. or by agreement. The stated amount of fees includes house services, energy and apartment insurance. High-speed internet can be arranged from Vodafone for CZK 399 per month.

The owner prefers subtenants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Prokopova
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 500 Kč, náklady na bydlení 2 980 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 29 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 3, Koněvova: 3 minuty (pěšky)

Tesco Praha 3, Prokopova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Florenc: 13 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc