Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Radhošťská, 2+1, 65 m²

Pronájem 2+1, Praha - Žižkov (Praha 3) - Radhošťská, 14 200 Kč/měs., 65 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-g5m

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/radhostska21/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 2+1 ve velmi žádané lokalitě s výbornou dostupností do centra Praha - Žižkov, v ulici Radhošťská. Byt o celkové dispozici 65 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. K bytu přísluší sklep.

Byt je nabízen částečně vybavený. Kuchyňská linka je vybavena sporákem a digestoří. Pokoje jsou nezařízené. V koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. K bytu patří i komora.

V blízkém okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost jako OC Atrium Flora (šest minut chůze), supermarket Albert (tři minuty chůze), restaurace, kavárny, lékárna, pošta, atd. Devět minut chůze od domu domu je zastávka metra A Flora, která zajišťuje vynikající dostupnost do centra a také tramvajová zastávka Olšanské náměstí, jenom tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-g5m-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/radhostska21/index.htm

We offer an apartment 2+1 in a very desirable location with an excellent access to the center of Prague - Žižkov, street Radhošťská. Apartment with a total area of ​​65 m2 is located on the first floor of the house. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen is equipped with stove and digestor. Rooms are unfurnished. The bathroom includes a bath, sink with mirror and toilet. The apartment also includes a chamber.

In the vicinity of the house you will find all amenities such as shopping center Atrium Flora (6 min walk), Albert supermarket (3 min walk), restaurants, cafes, pharmacy, post office, etc. 9 min walk from the house is a metro station Flora with an excellent access to the center and also tram stop Olšanské náměstí just 3 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Radhošťská
Cena: 14 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 421 Kč, náklady na bydlení 3 221 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 65 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 3, Ondříčkova: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 3, Vinohradská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 9 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 12 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?