Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Seifertova, 3+kk, 75 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Seifertova, 16 900 Kč/měs., 75 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-8tr

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 3+kk v atraktivní lokalitě Praha - Žižkov s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 75 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří sklep a balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, pračkou elektrickou troubou a plynovým sporákem s digestoří. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl. Obývací pokoj je stylově zařízený pohovkou, komodou a televizní stěnou. Součástí ložnice je skříň. V prosvětlené koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená. Prostorná předsíň je vybavená skříní. Pokoje jsou neprůchozí.

Uvedená částka poplatků obsahuje služby, energie i pojištění bytu. Internet lze zařídit za 399 Kč měsíčně i s TV balíčkem za 299 Kč.

V docházkové vzdálenosti najdeme veškerou občanskou vybavenost - např. přímo v domě je banka a obchod s potravinami Žabka, dále jsou zde restaurace, supermarket Albert, Tesco, pošta, bowling, Vysoká škola ekonomická a mimo jiné i zastávky MHD (zastávka Husinecká - tramvaj č. 5, 7, 9, 11, 15 atd.) V blízkosti je také stanice Praha - Hlavní nádraží a metro Florenc (B, C).

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-8tr-en

For long-term rent we offer a nice flat 3 + kk in attractive locality of Prague - Žižkov with excellent transport accessibility. Apartment with a total area of ​​75 m2 is located on the first floor with elevator. The apartment includes a basement and balcony.

The apartment is partly furnished. Modern kitchen has fridge, dishwasher, electric oven and gas stove with cooker hood. There is also a dining table with chairs in the kitchen. The living room is stylishly furnished with sofa, chest of drawers and a TV wall with a TV. The bedroom (which is currently not captured in the photos due to the relocation) is a bed. There is bathtub, washbasin with mirror and washing machine in the bright bathroom. The toilet is separated. The spacious hallway is equipped with wardrobe. Rooms are separated.

The stated amount of fees includes services, energy and apartment insurance. Internet can be arranged for CZK 399 per month and with TV package for CZK 299.

Within walking distance you will find all the civic amenities - eg in the house is a bank and grocery store Zabka, there are also restaurants, supermarket Albert, Tesco, post office, bowling, University of Economics and, inter alia, bus stops (stop Husinecka - tram no. 5, 7, 9, 11, 15 etc.) There is also Prague - Hlavní nádraží and Florenc metro stations (B, C) nearby.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, co

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Seifertova
Cena: 16 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 000 Kč, náklady na bydlení 3 152 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 75 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 30. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 7 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 3, Seifertova 1527/16: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 2, Čerchovská: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 8 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc