Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Ševčíkova, 2+kk, 55 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Ševčíkova, 17 000 Kč/měs., 55 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-sxv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme designový byt 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Žižkov s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Byt o celkové výměře 55m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a sklo-keramickou deskou s digestoří. Obývací pokoj je stylově zařízený pohovkou, konferenčním stolkem a jídelním stolem s židlemi. V útulné ložnici se nachází postel, noční stolky, komody a šatní skříň s dostatkem úložného prostoru. Součástí nové koupelny je prostorný sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a pračka. Pokoje jsou průchozí.

V příjemném okolí domu jsou restaurace, bowling, pošta, Vysoká škola ekonomická, Albert supermarket, zastávky MHD (zastávka Seifertova - tramvaje č. 2, 5, 9, 15, 25 atd.) V blízkosti je také metro A, stanice Jiřího z Poděbrad. K relaxaci vybízí park Parukářka.

Byt je volný k nastěhování od 01. 10. 2020. Poplatky jsou včetně energií.
Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-sxv-en

For long-term rent, we offer a design apartment 2 + kk in an attractive location Prague - Žižkov with excellent transport accessibility to the city center. Apartment with a total area of ​​55 square meters is located on the fifth floor with elevator.

The apartment is furnished. Modern kitchen has a fridge, dishwasher, microwave, electric oven and ceramic hob with hood. The living room is stylishly furnished with a sofa, a conference table and a dining table with chairs. The cozy bedroom has a bed, bedside tables, dressers and a wardrobe with plenty of storage space. The new bathroom has a spacious shower, sink with mirror, toilet and washing machine. Rooms are passable.

In the pleasant surroundings of the house are restaurants, bowling, post office, University of Economics, Albert supermarket, bus stops (Seifertova stop - trams no. 2, 5, 9, 15, 25, etc.). The park Parukářka is excellent for relaxing.

The apartment is free to move in from 01.10.2020. Fees include energy.

The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Ševčíkova
Cena: 17 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 20 260 Kč, náklady na bydlení 3 260 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 55 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 2, Čerchovská: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 3, Seifertova 1527/16: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 8 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 10 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?