Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Spojovací, 2+kk, 44 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Žižkov (Praha 3) - Spojovací, 11 500 Kč/měs., 44 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-xnh

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/spojovaci34/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 2+kk, 44 m2 v ulici Spojovací, Praha 3 - Žižkov. Byt se nachází ve 2. patře domu bez výtahu. K bytu patří balkon a sklep. Před 3 lety v bytě proběhla rekonstrukce.

Byt se pronajímá nevybavený, je zde kuchyňská linka s troubou a sporákem + druhý nevybavený pokoj. V koupelně se nachází vana a WC.

Jedná se o lokalitu s dobrou dostupností do centra. V okolí domu veškerá občanská vybavenost. Kousek od domu tramvajová zastávka - Spojovací.

Byt je volný k nastěhování od 14.6.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Tour
To register for a tour, use the form on this link:
https://idealninajemce.cz/rent-with-us/available-apartments

Virtual viewing
in360.cz/vr/spojovaci34/

We offer apartment 2+kk, 44 m2 in the street Spojovací, Prague 3 - Zizkov. The apartment is located on the 2nd floor of the house without a lift. The apartment includes a balcony and a cellar. There was a reconstruction three years ago.

The apartment is rented unfurnished, there is a kitchen with oven and stove + another room. The bathroom has a bathtub and toilet.

It is a location with good access to the city center. In the vicinity of the house all civic amenities. Near the house tram stop - Spojovací.

The apartment is available from the 14th of June 2021. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new come comfortably - book your viewing online, sign paperwork eletronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Žižkov (Praha 3) | Spojovací
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 500 Kč, náklady na bydlení 2 684 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 44 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 14. červen 2021
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 3, Koněvova: 4 minuty (pěšky)

Kaufland Praha 3 - Jarov: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 8 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc